Şimdi Ara

Philips 32PFL3017 Tavsiye Edilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Philips 32PFL3017 almayı düşünüyorum arkadaşlar özellikleri kısaca;
    LCD, Full HD, 32"(82 ekran), Slim, 100Hz . 750TL sizce fiyatına göre özellikleri nasıl? Önerilerinizi ve yorumlarınızı dinlemekten mutluluk duyarım teşekkürler.

• hayırlı olsun şimdiden alacağınız tv almayı düşündüğünüz tv kötü değil fiyatına göre özellikleri de iyi ama biraz farkla LED tavsiye ederim ben

http://www.hizlial.com/u05.011.1271.0209/samsung-ue-32eh5300-82cm-100hz-usbmovie-smart-led-tv
  • http://www.hepsiburada.com/liste/philips-32-full-hd-lcd-televizyon-32pfl3017/productDetails.aspx?productId=evph32pfl3017&categoryId=155051 Arada 200 küsür lira fark var, bu kadar farka değmez bence.Değerse de 32PFL3517 alın, hepsinden iyi bir televizyonunuz olur.
  • Değerli yorumlarınız için hepinize teşekkürler kafamda bir 750 limiti yarattığım için bu kadarına yetebiliyorum umarım iyi bir televizyondur :)
  • usbden film izlersen altyazı desteği yok bunu bilerek alın philipslerin biçok modeli böyle filmle aynı simde olsa uzantıların hiçbirinin görmüyor saatlerce filmin içine gömmekle uğraşırsın türkçe filmmmlerde sorun yok video desteği ii ekran renklerini beni tatmin etmedi alternatiflere bak bence...
  • Arkadaşlar Tv yi aldım kullanıyorum parlaklık çözünürlük ve renkler açısından memnunum alacak arkadaşlarıma öneririm teşekkürler
  • bende bu televizyonu almayı düşünüyorum bir kaç ekran görüntüsü koymanız mümkün mü? bir de alt yazılı izleyebiliyor musunuz? yani usb üzerinden ya da laptop,pc yi bağladığınız da
  • quote:

Orijinalden alıntı: shaqzilla

bende bu televizyonu almayı düşünüyorum bir kaç ekran görüntüsü koymanız mümkün mü? bir de alt yazılı izleyebiliyor musunuz? yani usb üzerinden ya da laptop,pc yi bağladığınız da

alt yazı sorunlu diye yazmışlar. usb, hdd alt yazılı izleyemezsin. filme gömmen gereeeekiyor. uzun iş. pcden aktardığında izlersen. sonuçta pcdeki görüntüyü tvye aktarıyo.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.