Şimdi Ara

PHILIPS 47PFL7008K 2419 TL + 100 TL Bonus (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
2.494
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim için smart olması önemli değil, yalnızca kaliteli bir 3D görüntü olsun yeterli diye düşünüyorum.
    Bu tv benim için en uygun seçenek mi, yoksa daha uygun fiyatlı 55" öneriniz var mı?
  • Stok tükendi arkadaşlar. Alan güle güle kullansın. Belki bir dahaki sefere...
  • 7007 ile 7008 arasında ne fark var bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet maalesef tükendi deniz bonus ayağına bizde alamadık . Alanlar hayrını görsün...
  • iyiki bitti bnde bir borctan daha kurtulmus oldum:)
  • ürününüz faturalandı diyor.yuppiii geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShaRLooT

Şansa bak yaa 2 gün önce 42" 6008 aldım off

Yıl sonuna kadar her yeni tv alan senin verdiğin tepkiyi verecek. Bu işin sonu yok alıp adını unutup tadını çıkartmak gerekiyor.
  • Kurulum için servis mi gelecek..?
  • [TAB]ip kullanıcısına yanıt
    Evet servis gelecek.

• noirdesire N kullanıcısına yanıt
    Yıl farkı var 8 ile biten 2013 model.

• quote:

Orijinalden alıntı: [TAB]ip

Kurulum için servis mi gelecek..?

Philips Türkiye Arayıp Sanırım Kurulum Sırası Almamız Gerekiyor Sanırım.
  • Kaçan Aşık kullanıcısına yanıt
    Bulunduğunuz yerdeki en yakın yetkili servisten randevu almanız yeterli gelip kurulum yapıyorlar.

• Cevaplarınız için sağolun @Kaçan Aşık @ozaksoy
  • Benim televizyon kargoya verilmiş. Simdi kliksa da ups takip nosu geldi. Pazartesi elimde olur büyük ihtimalle.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan_koyun

Benim televizyon kargoya verilmiş. Simdi kliksa da ups takip nosu geldi. Pazartesi elimde olur büyük ihtimalle.

benimkide faturalandırılmış sadece :)

kargo no gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ingenjor

Gezinirken gördüm. Kliksa'da PHILIPS 47PFL7008K 2419 TL. 1000 TL ve üzeri alışverişlere de 100 TL Bonus veriyorlarmış. Bana sıcak gibi geldi. Olmayabilir de. Daha önce forumda yazılmış da olabilir. Bilmiyorum :)

http://www.kliksa.com/urun/philips-47pfl7008k-12-dvb-s-amb-fhd-smart-3d-led-lcd-tv-4-gozluk/901780442

onlarca kişi sayende çok iyi bir tv ye gerçekten uygun bir fiyata sahip oldu.kendi adıma teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasansenturk2

quote:

Orijinalden alıntı: ingenjor

Gezinirken gördüm. Kliksa'da PHILIPS 47PFL7008K 2419 TL. 1000 TL ve üzeri alışverişlere de 100 TL Bonus veriyorlarmış. Bana sıcak gibi geldi. Olmayabilir de. Daha önce forumda yazılmış da olabilir. Bilmiyorum :)

http://www.kliksa.com/urun/philips-47pfl7008k-12-dvb-s-amb-fhd-smart-3d-led-lcd-tv-4-gozluk/901780442

onlarca kişi sayende çok iyi bir tv ye gerçekten uygun bir fiyata sahip oldu.kendi adıma teşekkür ederim.

Rica ederim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Ben de internetten bu TV'yi araştırıp duruyordum. Hani alacağımdan değil ya. Cepte para yok çünkü :) Ah çekerek bakınırken gördüm ben de fırsatı. Benim yerime de izleyin :) Alanların değerlendirmelerini de ayrıca bekliyorum.

• Arkadaşlar benim Tv geldi. Servisten randevuda aldım bakalım hayırlısı. Şimdi sıra bir Dijital yayın almaya kaldı.

Haber veren arkadaşa teşeşkkürler...
     PHILIPS 47PFL7008K 2419 TL + 100 TL Bonus
  • 3 ay önce 47 pfl 6877'ye 2100TL verdim, şunun fiyata bak arkadaş
  • Ürünler kapalı kutu değil mi. Sıkıntı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.