Şimdi Ara

Philips Cool Skin Traş makineleri???????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu traş makinelerinden kullanan varmı? Tecrübelerinizi iyi,kötü paylaşırmısnız...

Uzun süredir Philishave serisinden bir adet almayı düşünüyorum. Çeşitli yorumalr okudum. Özellikle boyun bölgesinde cildi tahriş edebilecek başlıklar varmış. Kullanan varmı bu makineleri?

- - 7742 - - 7762 - - 7782

8020/17 - 8040/Cool Skin - 8060/24

RQ 1075 Flex & Pivot

• rq 1075 tam bir hayalkırıklığı o fiyatıyla kesinlikle uzak durun.size tek tavsiyem var o da panasonic 8807-8163-8243.bu üçünden bütçenize uygun olanı alın.

şu an ne braun ne de philips şu yukarıdaki makinalara RAKİP bile değil.
  • tam 1 senedir o 7745 i kullanıyorum en bastaki... boynerden durmadan nivea kreminden alıorm ama sonuc mükemmel sabahları işe giderken tak die tras oluorum öle dier makinalar gibi deil kıl dönmesidir bilmem nedir yapmas öle şeyler. ayrıca sivilcelere de yararlı hem kanatmıyor yaralamıyor hemde kreminde bişe var tras olduktan 5 dk sonra yüzün pamuk gibi oluo baba gibi tras :)
  • Bende 7742'den 2 senedir kullanıyorum memnunum.Bu gune kadar kreminden hiç almadım üstüne duş jeli dökuyorum tamamdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: budak_1903

rq 1075 tam bir hayalkırıklığı o fiyatıyla kesinlikle uzak durun.size tek tavsiyem var o da panasonic 8807-8163-8243.bu üçünden bütçenize uygun olanı alın.

şu an ne braun ne de philips şu yukarıdaki makinalara RAKİP bile değil.

7036 eklenebilir yukarıdaki listeye 200 milyon civarında.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.