Şimdi Ara

Photoshop'tan anlayan arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abilerim,kardeşlerim okulda çocuk işçiliği ile ilgili bir program hazırladım kendimce.Konuşmacılar olacak moderatör olacak vesaire her işi hallettik sadece afiş kaldı.Photoshop bilgimiz de biraz (aslında hiç yok) zayıf olduğundan sizlerden yardım isteyeceğim,şimdiden çok teşekkür ederim.

Bir afiş örneği buldum ve hocamın da pek hoşuna gitti.Bunu vereceğim bilgiler dahilinde dizayn edecek kardeşlerim,abilerim varsa onlara minnettar olurum.A3 boyutunda olacak şekilde olması gerekiyormuş çözünürlüğü.

Bilgiler; Genel başlık olarak Çocuk İşçiliği / Alt kısımda konuşmacı isimleri ve konuları; Songül Beyaz - Çocuk İşçiliğinin Tarihçesi / Selin Dökme - Çocuk İşçiliği ile ilgili İLO sözleşmeleri / Gamze Pehlivan - IPEC Projesi

Bunların da altında moderatör hocamızın adı,tarih ve salon bilgileri; Hocamızın adı: Sinem Yıldırımalp / Tarih : 26.03.2014 Çarşamba Saat: 13:00 / Sınıf: C203

En alt sağ ve sol kısımlara da grubun logosu eklenebilirse müthiş olur.Tekrar teşekkürler.Pazartesi'ye kadar sürem var.

Photoshop'tan anlayan arkadaşlar Photoshop'tan anlayan arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EchteLiebe -- 22 Mart 2014; 19:29:02 >

• Up
  • Yardım
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.