Şimdi Ara

ping'im birden yükseldi, ne yapabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son birkaç gündür pingim 120 nin altına düşmüyor.. Öncesin de 60 ı geçmezdi kolay kolay. Arkada çalışan hiçbir program bırakmıyorum. Pentium 4 2,7 , 764 MB, 256 mb gforce 5500 kullanıyorum.. Bu pingi düşürmek için tavsiyelerinizi rica etsem... Arkasından ateş ettiğim adam dönüp beni vuruyor , illet oluyorum da

• Hangi oyun bu sende sorun yoksa karşı serverda problem olabilir. Belki spam gibi programlar sızmıştır bilgisayarına bi arattır istersen.
  • oyun cod 2... dediğini yapacağım.. ilgine teşekkürler.Başka fikri olan var mı?
  • Rica ederim. Birde oyundaki diger kişilerin pingleride yüksek mi?
  • yok diğer arkadaşların düşük olduğu için anladım zaten..
  • xfire kullanıyorsun galiba.. bendede aynı oldu.. format attım .. cod2 yi kurdum .. ping 500 lerde..

eye instalda öyle olmuyor..

xfirede bulduğum ipleri eye tde ekledikten sonra orada açıyorum ..

ping 40-50 lerde
  • xfire yüklü ama ase kullanıyorum yusufziya... Bu daha çok makineden kaynaklı bir durum galiba.. Fatal ın dediği gibi bir durum olabilir.. Çünkü default ayarlarda oynuyorum oyunu ve yine de bu olmaya başladı... Format atmayıda bilmediğimden ayvayı yemişim gibi geliyor bana
  • Şunu yaparsan... Yerel ağ bağlantısından bak bakalım masa üstünde interneti kullanacak programlar kapat orda veri alışverişi oluyor mu?
  • DOSTUM BU DAHA DA GÜZEL BİR ÖNERİ OLDU.. İMESH VAR MASA ÜSTÜNDE... VE İNDİREMEDİKLERİNİ ARKA PLANDA İNDİRİYOR OLABİLİR Mİ SENCE... TEKRAR TEŞEKKÜRLER
  • teşekkürler FatalEROR.. dediğin gibi; masa üstünde imesh daha önceki talimatları yerine getirmeye çalışıyormuş.. Download listesini temizleyip oyuna yeniden girdiğimde herşeyin düzeldiğini gördüm...
  • consol a "com_maxfps 40" yaz duzelir
  • quote:

Orjinalden alıntı: SVGA

consol a "com_maxfps 40" yaz duzelir

Bu giderek yaygınlaşıyor yahu bi kaç kişide dahada gördüm milletin fpsyi düşürmeye çalışıyorlar ilginç bi politika..

Not: Seninki şakayla karışık herhalde diğer arkadaşlar ciddi ciddi söylüyor.
  • ben anlıyamadım şimdi; ben pingi düşürmeye çalışıyorum... ve bildiğim kadarıyla fps nin yüksek olması daha tercih edilen bir durum.. Doğru biliyorum değil mi?
  • Doğru biliyosun arkadaş şaka yapmış herhalde..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.