Şimdi Ara

Pioneer VSX 1122 ve Polk Audio TL2600 alındı. İzlenimler/sorular...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftasonu Pioneer VSX 1122 amfi ve Polk Audio TL2600 5.1 ses sitemi aldım. Sistemin yanı sıra 40 metre prolink kablo ve subwoofer kablosuda aldım. Hepsine toplam 4.100 TL / 12 taksit ödedim. Bütçem 3.000TL olmasına karşın aştık biraz.
    Kurulum aşamasında tecrübesiz olduğumdan uzun uğraşlar sonucu kurulumu tamamladım.

- PS3ü, laptopu ve digitürk ü amfiye HDMI ile bağladım. HDMI dan TV ye HDMI çıkış yaptım.
    - Laptop üzerinden mkv izledim ses kalitesinden ve görüntüden memnun kaldım. TL2600 gerçekten çok güçlü ve net ses veriyorlar apartmanda olduğumdan çok ses açamıyorum. VLC player ile DTS ses aldım.
    - PS3 üzerinden dvd izlemeyi ve oyun oynamayı denedim. Filmlerde sorun yok fakat oyunlarda görüntü kalitesi düşük geldi. Ayarlardan bitstream yaparak dolby digital ses aldım.
    - Amfi yi henüz çözemedim. Şöyle ki kumanda üzerinde sağ tarafta bulunan receiver tuşuna ve bir kaç tuşa daha basınca hiçbir tepki almıyorum. Receiver tuşuna basınca kumandada ışıkta yanmıyor aruızalı olabilir mi bilemedim.
    - Amfi de multizone un işleyişini çözemedim. Multione on/off yaptıktan sonra kumandadan komut veremiyorum. Fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.
    - Subwoofer ı tek kablo ile bağladım fakat subwoofer üzerinde left ve right girişleri mevcut anlamsız geldi tek kablo olması. Sizde de bu şekilde midir ?
    - Birde amfi den wireless internete girmek için hangi wireless adaptörü önerirsiniz ? Kullanan var mıdır ?
    - Optimum ses kalitesi için yapılacak ayar var mıdır ? Genelde auto surround u kullanıyorum.

• Hayırlı olsun. Bende vsx1011 kullanıyorum. Aldığınız receiver 6 ohm da
    7x150 watt gücüyle ve donanımıyla ilgimi çekiyor. Lx serisine en yakın duran
    çinli bu model heralde. Hoparlör seçiminiz sinema ve oyuna yönelik. Bose acoustimass
    serisi neden düşünmediniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Togay

Hayırlı olsun. Bende vsx1011 kullanıyorum. Aldığınız receiver 6 ohm da
    7x150 watt gücüyle ve donanımıyla ilgimi çekiyor. Lx serisine en yakın duran
    çinli bu model heralde. Hoparlör seçiminiz sinema ve oyuna yönelik. Bose acoustimass
    serisi neden düşünmediniz acaba?
    Teşekkürler,

amfi ile %60 mkv izliyorum, %20 lig tv, %19 oyun %1 müzik :)
    hoperlör seti ihtiyacımı karşılıyor müzik için alınmayacaksa tavsiye ederim. Amfi olarak 921 alma niyetindeydim fakat satıcı arkadaş 1122 yi çok övdü daha güçlü olduğunu söyledi ona güvenerek aldım. Amfide 6 adet HDMI girişi mevcut 921 e göre üst seviyede gözüküyor. Fakat ilk defa ses sistemi aldığımdan amfi yi anlama aşamasındayım. Kurulumu yaparken arka taraftakı speaker soketlerinin üzerindeki plastik vidaları sökerek kabloyu oraya sokmaya çalıştım sonra anladım ki soketi çevirip kabloyu altına sıkıştırıyormuşuz o derece yani :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sideeffect

Haftasonu Pioneer VSX 1122 amfi ve Polk Audio TL2600 5.1 ses sitemi aldım. Sistemin yanı sıra 40 metre prolink kablo ve subwoofer kablosuda aldım. Hepsine toplam 4.100 TL / 12 taksit ödedim. Bütçem 3.000TL olmasına karşın aştık biraz.
    Kurulum aşamasında tecrübesiz olduğumdan uzun uğraşlar sonucu kurulumu tamamladım.

- PS3ü, laptopu ve digitürk ü amfiye HDMI ile bağladım. HDMI dan TV ye HDMI çıkış yaptım.
    - Laptop üzerinden mkv izledim ses kalitesinden ve görüntüden memnun kaldım. TL2600 gerçekten çok güçlü ve net ses veriyorlar apartmanda olduğumdan çok ses açamıyorum. VLC player ile DTS ses aldım.
    - PS3 üzerinden dvd izlemeyi ve oyun oynamayı denedim. Filmlerde sorun yok fakat oyunlarda görüntü kalitesi düşük geldi. Ayarlardan bitstream yaparak dolby digital ses aldım.
    - Amfi yi henüz çözemedim. Şöyle ki kumanda üzerinde sağ tarafta bulunan receiver tuşuna ve bir kaç tuşa daha basınca hiçbir tepki almıyorum. Receiver tuşuna basınca kumandada ışıkta yanmıyor aruızalı olabilir mi bilemedim.
    - Amfi de multizone un işleyişini çözemedim. Multione on/off yaptıktan sonra kumandadan komut veremiyorum. Fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.
    - Subwoofer ı tek kablo ile bağladım fakat subwoofer üzerinde left ve right girişleri mevcut anlamsız geldi tek kablo olması. Sizde de bu şekilde midir ?
    - Birde amfi den wireless internete girmek için hangi wireless adaptörü önerirsiniz ? Kullanan var mıdır ?
    - Optimum ses kalitesi için yapılacak ayar var mıdır ? Genelde auto surround u kullanıyorum.

Alınmış alınmıştır hayırlı olsun fakat

Tsı 400 1350 tl
    Tsı 100 700 tl
    Cs 10. 700 tl
    Ve vsx 921 1250 tl iken
    kaldıki tsı 400 yerine 300 alıp biraz farkla birde bas eklenirdi çok daha iyi sonuc alırdiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Haftasonu Pioneer VSX 1122 amfi ve Polk Audio TL2600 5.1 ses sitemi aldım. Sistemin yanı sıra 40 metre prolink kablo ve subwoofer kablosuda aldım. Hepsine toplam 4.100 TL / 12 taksit ödedim. Bütçem 3.000TL olmasına karşın aştık biraz.

Alınmış alınmıştır hayırlı olsun fakat

Tsı 400 1350 tl
    Tsı 100 700 tl
    Cs 10. 700 tl
    Ve vsx 921 1250 tl iken
    kaldıki tsı 400 yerine 300 alıp biraz farkla birde bas eklenirdi çok daha iyi sonuc alırdiniz

Hem salon kule tipi hoperlaröre müsait olmadığından hemde TL2600 set olarak daha uygun olduğundan bu yönde karar verdim. Yazdığınız sisteme subwoofer + 40m kablo + kredi kart taksit farkını ekleyince fiyat 5bin TL gibi olur sanırım. VSX921 için 1.250TL fiyat almıştım fakat VSX 1122 yi 1.600 TL ye tercih ettim. İlerde yerim olursa 2 adet kue tipi hoperlmr ile sistemi 7.1 yapabilirim ?

• quote:

Hayırlı olayn

• quote:

öncelikle hayırlı olsun,

-Sub için evet tek kablo yeterli amfi nin sub çıkışından sub'ın genelde Left'i kullanılır giriş yapabilirsiniz.

-Pioneerde wi fi için USB den çalışan AS-WL300 Wireless LAN Adaptörünü,
    Bluetooth içinde AS-BT200 adaptörünü kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

quote:

öncelikle hayırlı olsun,

-Sub için evet tek kablo yeterli amfi nin sub çıkışından sub'ın genelde Left'i kullanılır giriş yapabilirsiniz.

Cevap için teşekkürler.
    Birde amfi update ini internet bağlantısı olmadan yapmak mümkün müdür ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sideeffect -- 1 Ekim 2012; 21:37:35 >

• quote:

quote:

quote:

öncelikle hayırlı olsun,

Cevap için teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Sisteminiz hayırlı olsun.
    İnternet bağlantısı olmadan yazılım update ini yapabilmeniz için yazılımın elinizde olması gerekiyor.Yazılım elinizde mevcutsa USB bellek ilede güncelleme yapabiliyorsunuz.

• quote:

....Cevap için teşekkürler.

mümkündür... kılavuzun 83.sayfasında belirtilmektedir...

Yazılım Güncellemesi
    Alıcının yazılımını güncellemek ve sürümünü kontrol etmek için bu prosedürü kullanınız. Güncellemenin iki yolu vardır:
    İnternet üzerinden ve bir USB bellek aygıtı vasıtasıyla.
    İnternet üzerinden güncelleme, alıcıdan dosya sunucusuna erişerek ve dosya indirilerek gerçekleştirilir. Bu prosedür,
    ancak alıcı Internet’e bağlı ise olanaklı olur.
    USB bellek aygıtı vasıtasıyla güncelleme; bir bilgisayardan güncelleme dosyasını indirerek, bu dosyayı bir USB bellek
    aygıtına okutarak, daha sonra USB bellek aygıtını alıcının ön panelinde bulunan USB portuna takarak gerçekleştirilir. Bu
    prosedür ile; güncelleme dosyasını içeren USB bellek aygıtı önce alıcının ön panelinde bulunan USB portuna takılmalıdır.
     Eğer bir güncelleştirme dosyası Pioneer web sitesi tarafından sağlanıyorsa, onu bilgisayarınıza indiriniz. Bilgisayarınıza
    Pioneer web sitesinden bir güncelleştirme dosya indiriyorken, dosya ZIP formatında olacaktır. Onu USB bellek aygıtına
    kaydetmeden önce ZIP dosyasını açınız. Eğer USB bellek aygıtı üzerinde herhangi eski indirilen dosyalar veya diğer
    modeller için indirilen dosyalar varsa, bunları siliniz.
    Önemli
     Güncelleme sırasında güç kablosunu prizden ÇEKMEYİNİZ.
     İnternet üzerinden güncelleme yapıyorken, LAN kablosunun bağlantısını kesmeyiniz. Bir USB bellek aygıtı vasıtasıyla
    güncelleme yapıyorken, USB bellek aygıtının bağlantısı kesmeyiniz.
     Eğer tamamlanmadan önce güncelleme kesilirse, güncellemeyi baştan başlatınız.
     Yazılım güncellendiğinde alıcının ayarları sıfırlanabilir. Ayarları sıfırlanan modeller hakkında bilgi; Pioneer web
    sitesinde sağlanmaktadır. Güncelleştirmeden önce web sitesini kontrol ediniz.
    1 Diğer Kurulum menüsünden ‘Software Update (Yazılım Güncellemesi)’ni seçiniz.
    2 Güncelleme prosedürünü seçiniz.
     Update via Internet (İnternet üzerinden güncelleme) – Alıcı; güncellenebilir yazılımın İnternet üzerinden
    kullanılabilir olup olmadığını kontrol eder.
     Update via USB Memory (USB Bellek vasıtasıyla Güncelleme) – Alıcı; alıcının ön panelinde bulunan USB
    portuna takılı USB bellek aygıtında güncellenebilir yazılım olup olmadığını kontrol eder.
    “Accessing” (Erişiyor) ibaresi görüntülenir ve güncelleme dosyası kontrol edilir. Bir süre bekleyiniz.
    3 Bir güncelleştirme dosyası bulunup bulunmadığını ekranda kontrol ediniz.
    Eğer “New version found.” (Yeni sürüm bulundu.) ibaresi görüntülenirse, güncelleştirme dosyası bulunmuştur. Sürüm
    numarası ve güncelleme süresi görüntülenir.
    Eğer “This is the latest version. There is no need to update.” (Bu en son sürüm. Güncellemeye gerek yok.)
    ibaresi görüntülenirse, bir güncelleme dosyayı bulunmamıştır.
    4 Güncellemek için, OK (TAMAM)’ı seçiniz.
    Güncelleme ekranı belirir ve güncellenme yerine getirilir.
     Güncelleme tamamlandıktan sonra güç; otomatik olarak kapanır.

Yazılım Güncelleme mesajları/iletileri
    Durum iletileri Tanımlamalar
    FILE ERROR
    (DOSYA HATASI)
    USB aygıtının bağlantısını kesmeye daha sonra yeniden bağlamaya ya da güncelleştirme dosyasını yeniden
    kaydetmeyi deneyiniz. Eğer hata yine oluşursa, farklı bir USB bellek aygıtı kullanmayı deneyiniz.
    USB bellek aygıtında hiçbir güncelleme dosyası bulunamadı. Dosyayı, USB bellek aygıtının kök dizininde
    saklayınız.
    UPDATE ERROR 1
    ila UPDATE ERROR
    7 (GÜNCELLEME
    HATASI)
    Alıcının gücü kapatınız, daha sonra tekrar açınız ve yazılımı yeniden güncellemeyi deneyiniz.
    Update via USB
    (USB ile güncelleme)
    Eğer bu mesaj/ileti yanıp sönerse, güncelleme başarısız olmuştur. Bir USB bellek aygıtı vasıtasıyla
    güncelleme. Güncelleme dosyasını bir USB bellek aygıtına koyunuz ve USB portuna takınız. Dosya
    bulunduğunda, yazılım güncellemesi; otomatik olarak başlar.
    UE11
    UE22 Güncelleme başarısız oldu. Yazılımı tekrar güncellemek için aynı prosedürü kullanınız.
    UE33

• quote:

quote:

....Cevap için teşekkürler.

mümkündür... kılavuzun 83.sayfasında belirtilmektedir...

Yazılım Güncellemesi
    Alıcının yazılımını güncellemek ve sürümünü kontrol etmek için bu prosedürü kullanınız. Güncellemenin iki yolu vardır:
    İnternet üzerinden ve bir USB bellek aygıtı vasıtasıyla.
    İnternet üzerinden güncelleme, alıcıdan dosya sunucusuna erişerek ve dosya indirilerek gerçekleştirilir. Bu prosedür,
    ancak alıcı Internet’e bağlı ise olanaklı olur.
    USB bellek aygıtı vasıtasıyla güncelleme; bir bilgisayardan güncelleme dosyasını indirerek, bu dosyayı bir USB bellek
    aygıtına okutarak, daha sonra USB bellek aygıtını alıcının ön panelinde bulunan USB portuna takarak gerçekleştirilir. Bu
    prosedür ile; güncelleme dosyasını içeren USB bellek aygıtı önce alıcının ön panelinde bulunan USB portuna takılmalıdır.
     Eğer bir güncelleştirme dosyası Pioneer web sitesi tarafından sağlanıyorsa, onu bilgisayarınıza indiriniz. Bilgisayarınıza
    Pioneer web sitesinden bir güncelleştirme dosya indiriyorken, dosya ZIP formatında olacaktır. Onu USB bellek aygıtına
    kaydetmeden önce ZIP dosyasını açınız. Eğer USB bellek aygıtı üzerinde herhangi eski indirilen dosyalar veya diğer
    modeller için indirilen dosyalar varsa, bunları siliniz.
    Önemli
     Güncelleme sırasında güç kablosunu prizden ÇEKMEYİNİZ.
     İnternet üzerinden güncelleme yapıyorken, LAN kablosunun bağlantısını kesmeyiniz. Bir USB bellek aygıtı vasıtasıyla
    güncelleme yapıyorken, USB bellek aygıtının bağlantısı kesmeyiniz.
     Eğer tamamlanmadan önce güncelleme kesilirse, güncellemeyi baştan başlatınız.
     Yazılım güncellendiğinde alıcının ayarları sıfırlanabilir. Ayarları sıfırlanan modeller hakkında bilgi; Pioneer web
    sitesinde sağlanmaktadır. Güncelleştirmeden önce web sitesini kontrol ediniz.
    1 Diğer Kurulum menüsünden ‘Software Update (Yazılım Güncellemesi)’ni seçiniz.
    2 Güncelleme prosedürünü seçiniz.
     Update via Internet (İnternet üzerinden güncelleme) – Alıcı; güncellenebilir yazılımın İnternet üzerinden
    kullanılabilir olup olmadığını kontrol eder.
     Update via USB Memory (USB Bellek vasıtasıyla Güncelleme) – Alıcı; alıcının ön panelinde bulunan USB
    portuna takılı USB bellek aygıtında güncellenebilir yazılım olup olmadığını kontrol eder.
    “Accessing” (Erişiyor) ibaresi görüntülenir ve güncelleme dosyası kontrol edilir. Bir süre bekleyiniz.
    3 Bir güncelleştirme dosyası bulunup bulunmadığını ekranda kontrol ediniz.
    Eğer “New version found.” (Yeni sürüm bulundu.) ibaresi görüntülenirse, güncelleştirme dosyası bulunmuştur. Sürüm
    numarası ve güncelleme süresi görüntülenir.
    Eğer “This is the latest version. There is no need to update.” (Bu en son sürüm. Güncellemeye gerek yok.)
    ibaresi görüntülenirse, bir güncelleme dosyayı bulunmamıştır.
    4 Güncellemek için, OK (TAMAM)’ı seçiniz.
    Güncelleme ekranı belirir ve güncellenme yerine getirilir.
     Güncelleme tamamlandıktan sonra güç; otomatik olarak kapanır.

Yazılım Güncelleme mesajları/iletileri
    Durum iletileri Tanımlamalar
    FILE ERROR
    (DOSYA HATASI)
    USB aygıtının bağlantısını kesmeye daha sonra yeniden bağlamaya ya da güncelleştirme dosyasını yeniden
    kaydetmeyi deneyiniz. Eğer hata yine oluşursa, farklı bir USB bellek aygıtı kullanmayı deneyiniz.
    USB bellek aygıtında hiçbir güncelleme dosyası bulunamadı. Dosyayı, USB bellek aygıtının kök dizininde
    saklayınız.
    UPDATE ERROR 1
    ila UPDATE ERROR
    7 (GÜNCELLEME
    HATASI)
    Alıcının gücü kapatınız, daha sonra tekrar açınız ve yazılımı yeniden güncellemeyi deneyiniz.
    Update via USB
    (USB ile güncelleme)
    Eğer bu mesaj/ileti yanıp sönerse, güncelleme başarısız olmuştur. Bir USB bellek aygıtı vasıtasıyla
    güncelleme. Güncelleme dosyasını bir USB bellek aygıtına koyunuz ve USB portuna takınız. Dosya
    bulunduğunda, yazılım güncellemesi; otomatik olarak başlar.
    UE11
    UE22 Güncelleme başarısız oldu. Yazılımı tekrar güncellemek için aynı prosedürü kullanınız.
    UE33

Alıntıları Göster
    Usb bellek ile deneme yaptım güncel sürüm yüklü dedi. Teşekkürler.

Bir kaç soru daha soruyim :)

**HD/SD TV yayını izlerken en iyi seçim ext. stereo mudur ? Digitürk kullanıyorum.
    **HD / 5.1 / 2 channel filmler için ise auto surround ideal midir ?
    **MCACC optimum ses için için güvenilir midir ? Yoksa manuel ayar mı yapmalıyım ?
    **Bu sisteme front olarak 2 adet TSİ400 ekleyip sistemi 7.1 yapsam daha mı iyi olur ? Yoksa gereksiz mi olur ?

Teşekkürler tekrar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sideeffect -- 2 Ekim 2012; 1:20:33 >

• Sinema çok değişmez müzik ısı çok değişir
  • quote:

Sinema çok değişmez müzik ısı çok değişir

Müzik çok az dinliyorum açıkçası. TL2600'ı her kolondan bass verdiği için sinema'da daha başarılı olacağını düşünerek aldım. Sistemi kurduğum salon 25-30 m2 civarı kare şeklinde. 7.1 için uygun. Fakat izlediğim filmlerin çoğu 5.1 veya 2 channel 7.1 ne kadar verimli olur bilemedim. Yabancı sitelerde Polk TL serisini TSI400 ile kombine eden baya kullanıcı var başarılı diyorlar. Bazı incelemelerdede TSI400 ün stereo'da başarılı olduğu fakat bass ların zayıf olduğu yazıyor. En iyisi haftasonu TSI 400'üde dinliyeyim :))
  • quote:

quote:

Sinema çok değişmez müzik ısı çok değişir

Müzik çok az dinliyorum açıkçası. TL2600'ı her kolondan bass verdiği için sinema'da daha başarılı olacağını düşünerek aldım. Sistemi kurduğum salon 25-30 m2 civarı kare şeklinde. 7.1 için uygun. Fakat izlediğim filmlerin çoğu 5.1 veya 2 channel 7.1 ne kadar verimli olur bilemedim. Yabancı sitelerde Polk TL serisini TSI400 ile kombine eden baya kullanıcı var başarılı diyorlar. Bazı incelemelerdede TSI400 ün stereo'da başarılı olduğu fakat bass ların zayıf olduğu yazıyor. En iyisi haftasonu TSI 400'üde dinliyeyim :))

Ben çok memnundum ama sinemada bass sub lazım bunlar on Hoparlor ben şimdi ikon 7 Aldim benimkileri satıyorum. İkinci el 7 aylık garantili Proav den almıştım ilgilenirsen pm atarsın sıfır alicaksaniz da Proav ve Dikmen elektronik satar bilginize Ankara'da iseniz de gsa Orhan bey

• quote:

**HD/SD TV yayını izlerken en iyi seçim ext. stereo mudur ? Digitürk kullanıyorum.
    **MCACC optimum ses için için güvenilir midir ? Yoksa manuel ayar mı yapmalıyım ?
    **Bu sisteme front olarak 2 adet TSİ400 ekleyip sistemi 7.1 yapsam daha mı iyi olur ? Yoksa gereksiz mi olur ?

Teşekkürler tekrar...

haporlör yerleşimini kurup sabitlediyseniz MCACC yi çalıştırın,Pioneer bu özelliği gayet başarılı,oynamak istediğiniz ayarları MCACC nin yaptığı ayarı kopyalayarak değiştirip kullanabilirsiniz.

AVR nizde 15 civarı hazır surround mod lar var film izlerken yada müzik dinlerken kumandadan sırayla uygun olanları seçin kulağınıza hangisi hoş geliyorsa o modu kullanın

• quote:

quote:

Teşekkürler tekrar...

haporlör yerleşimini kurup sabitlediyseniz MCACC yi çalıştırın,Pioneer bu özelliği gayet başarılı,oynamak istediğiniz ayarları MCACC nin yaptığı ayarı kopyalayarak değiştirip kullanabilirsiniz.

AVR nizde 15 civarı hazır surround mod lar var film izlerken yada müzik dinlerken kumandadan sırayla uygun olanları seçin kulağınıza hangisi hoş geliyorsa o modu kullanın

Alıntıları Göster
    Hoperlör de garanti belgesi olarak fatura yeterli midir ? Kutudan garanti belgesi çıkmadı çünkü.

• quote:

Hoperlör de garanti belgesi olarak fatura yeterli midir ? Kutudan garanti belgesi çıkmadı çünkü.

bence yeterli olur.
  • quote:

quote:

bence yeterli olur.

Alıntıları Göster
    pioner vsx 1122+tl2600+kablolar ı 12 taksitle eklenerek 4100 liraya sıfır almak mümkün deil en az 5 bin acaba içlerinden 2.el olanlar mı var eğer 5 bin lira yatırmış falansanız bu parayı çok daha anlamlı harcayabilirdiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: kaiilena

pioner vsx 1122+tl2600+kablolar ı 12 taksitle eklenerek 4100 liraya sıfır almak mümkün deil en az 5 bin acaba içlerinden 2.el olanlar mı var eğer 5 bin lira yatırmış falansanız bu parayı çok daha anlamlı harcayabilirdiniz

Amfi den ötürü diyorsunuz sanırım sistemi aldıktan sonra başka satıcıdan amfi için fiyat aldım 975 EUR olur dedi en az 2.200 TL gibi (ben 1.600 TL'ye aldım). Sistemin faturası ve garanti belgesi mevcut. Amfi yi açtıktan sonra adetimdir içini kokladım 0 ürünlere has kokuya sahipti :) Pioneer ın sitesinden ürünü register edeyim bide. Sistemi almaya gittiğimde aslında Pionervsx921+TL2600 (3.150TL) alacaktım fakat kampanya bitmişti ve stıcının elinde bu ürün vardı belki satış yapmak için bu kadar fiyat kırdı bilemedim. Sadece amfi+TL2600 3.700 TL'ye geldi.

Sistemle ilgili olarak filim ve müziklerde basslar süper salonda güzel bir ambiance oluyor. Fakat TV (Digitürk) ve müzik performansı için sisteme front olarak TSİ 400 eklemeyi düşünüyorum. Fakat TL2600 compact olduğundan uyumsuzluk yaşarmıyım onun araştırmasını yapıyorum. Arkadaşlar genelde TSİ serisnin setini öneriyor fakat TL2600 basslarda başarılı geldi bana ayrıca film/oyun performansıda çok iyi şahsi kanaatim :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaiilena

Amfi den ötürü diyorsunuz sanırım sistemi aldıktan sonra başka satıcıdan amfi için fiyat aldım 975 EUR olur dedi en az 2.200 TL gibi (ben 1.600 TL'ye aldım). Sistemin faturası ve garanti belgesi mevcut. Amfi yi açtıktan sonra adetimdir içini kokladım 0 ürünlere has kokuya sahipti :) Pioneer ın sitesinden ürünü register edeyim bide. Sistemi almaya gittiğimde aslında Pionervsx921+TL2600 (3.150TL) alacaktım fakat kampanya bitmişti ve stıcının elinde bu ürün vardı belki satış yapmak için bu kadar fiyat kırdı bilemedim. Sadece amfi+TL2600 3.700 TL'ye geldi.

Sistemle ilgili olarak filim ve müziklerde basslar süper salonda güzel bir ambiance oluyor. Fakat TV (Digitürk) ve müzik performansı için sisteme front olarak TSİ 400 eklemeyi düşünüyorum. Fakat TL2600 compact olduğundan uyumsuzluk yaşarmıyım onun araştırmasını yapıyorum. Arkadaşlar genelde TSİ serisnin setini öneriyor fakat TL2600 basslarda başarılı geldi bana ayrıca film/oyun performansıda çok iyi şahsi kanaatim :)

ben özellikle çok sesten ziyade film seyrederken efektlerin salonda dolanmasını istiyorum. Bu sistemi tavsiye edermisin?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.