Şimdi Ara

PİRANHA COUGAR MODEL NAVİGASYON GÜNCELLEME YARDIMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
2.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Piranha cougar araç içi entegre navigasyonum var ve bazen açılırken güncelleme uyarısı veriyor ve bende piranha.com.tr den edimdiğim bilgiler üzerine güncelleme yapmaya çalıştım ama navigasyonu bilgisayar a tanıtamadım.Usb kablosu ile bağlantı yapıp yazılım güncellemesini yükleyebilirsiniz diyor anlatılan videoda fakat ben bağlantı bile kuramadım yardımcı olurmusunuz...

• Aynı sorun benimde başımda bir bela olmuş durumda Navigasyonu Güncel kullanamıyorum şuan hatalarla dolu allaha emanet güvenip gidiyoruz ..
  • Arkadasaşlar bende aynı sorunla karşılaştım. Destek bölümündeki piranha extra programını pc ye yükleyin. Cihazda takılı olan micro sd yi bilgisayarınıza takın ve indirdiginiz programı calıştırın ve giriş yapın. Güncellemelere tıkladıgınız zaman chazınız tanınıyor ve güncellemeleri alabiliyorsunuz! Yanlız önce yedekleyin ve Cihazdan cıkan 1 gb lık karttan haricini kullanmayın! Güncellemeler bittikten sonra cihazınıza takıp calıştırın ardından reset tusuna basın. Tekrar acın cihazı ve güncellemeleri göreceksiniz. Kolay gelsin
  • İlgilendiğin için teşekkürler kardeş, yalnız ben ayrıntıları ile inceledim senin yaptığın işlem ROM'u geri yüklemek gibi bir şey, mcsd ye yedek alıyorsun daha sonra netten pirhana ext proğramı aracılığı ile gerekli dosyaları indirip kart üzerinden tekrar cihazın hafızasına yazıyorsun o biraz zahmetli ve ben riske girmek istemedim sonuçta tam yapak istiyordum ve anlatım videosunda o kadar basit ki ve bunu bir türlü yapamadım sinir oldum, servisi aradım ve sordum o da bilgisayardan olabilir veya kablodan olabilir oysa ki ben her yöntemi geniş anlamda kullanan biriyim üç tane usb kablo denedim fakat olmadı. Bu durumdan şikayetçiyim pirhana yazılımı güzel ama her cihaz da olmasa da benim gibi şanssız kişilerin cihazlarında güncelleme sorunları yaşıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.