Şimdi Ara

Plat ve üstü takim arayan arkadaslar içeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar yaklasik 2 ay önce takimimiz aktif duruma geçti ve bu hafta sonuda dahil tüm online turnuvalara katilmaya basladik.League of Legends , CS 1.6 , CS : GO vs. takimlarimiz mevcut suan 2 adet league of legends takimimiz mevcut bunu biz dahada artirmayi düsünüyoruz eger seviyeli , saygili , aile ortami ariyan tüm arkadaslari takimimiza bekleriz. Teamspeak kullanmak sart her aksam saat 9 dan sonra düzenli olarak antrenman yapilmaktadir. Hafta sonlari ise online turnuvalara katiliyoruz online turnuvalarda kendimizi ispatladiktan sonra hertürlü offline turnuvalarada katilacagiz. Haber ve medya sponsorumuz extra oyuncudur.ilgilenen arkadaslar teamspeak adresimize gelmeleri yeterlidir.

Teamspeak 3 Adress : 188.132.197.146:88

www.facebook.com/Passionesportsclub

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WTF Janissary -- 12 Temmuz 2014; 16:08:59 >

• Merhaba, diamond 5 deyim. Mainim support takıma gelebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ladroa

Merhaba, diamond 5 deyim. Mainim support takıma gelebilirim.
    Diamond 4 adc yim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mokıta

Diamond 4 adc yim

Alıntıları Göster
    merhaba diamond 5im mainim jungle takım arıyorum
  • Dia 5 support lazımsa ekle Hz Support.
  • tr: luena
    west: galatasaray89

yaş 25 main sup

tr de en az dia 4 olduğumu düşünüyorum. tr de fazla oynamadığım için hesap plat 5 de. 30 40 günde plat5 yaptım zaten onuda. bir el deneme amaçlı maç atarız. karar verirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 53kenan53

tr: luena

yaş 25 main sup

tr de en az dia 4 olduğumu düşünüyorum. tr de fazla oynamadığım için hesap plat 5 de. 30 40 günde plat5 yaptım zaten onuda. bir el deneme amaçlı maç atarız. karar verirsiniz.
    Hocam hepinize sayfadan cevap yazmaya çalışıyorum şuana kadar sayfaya mesaj atanlar ile iletişime geçtik kontrol edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WTF Janissary

Hocam hepinize sayfadan cevap yazmaya çalışıyorum şuana kadar sayfaya mesaj atanlar ile iletişime geçtik kontrol edebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    diamond 5im maiinm jungle :)
  • BRONZ 5 ekleee CiquLiWW155
  • Merhaba. Yaşım 19 üniversite ikinci öğretim öğrencisiyim istanbulda yaşıyorum . Sezon 1 den beri league of legends oynuyorum . Diamond 2 oyuncusuyum . Düzenli online saatlerim 18.00-03.00 . Mainim jungle ikincil olarak top lane
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbakrep

Merhaba. Yaşım 19 üniversite ikinci öğretim öğrencisiyim istanbulda yaşıyorum . Sezon 1 den beri league of legends oynuyorum . Diamond 2 oyuncusuyum . Düzenli online saatlerim 18.00-03.00 . Mainim jungle ikincil olarak top lane
    Diamond 5
    Top Lane Oyuncusuyum
    skype ve ts kullanıyorum
    yaş 16
  • quote:

Orijinalden alıntı: whickeed07

Diamond 5
    Top Lane Oyuncusuyum
    skype ve ts kullanıyorum
    yaş 16

Alıntıları Göster
    west takımı varsa dusunebılırım
    tr ise kalsın herkes daymınt zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: 53kenan53

tr: luena

yaş 25 main sup

usta senın gırecegın takımı dusunemıyorum ben.west dekı chatroomların unlu kufurbazıydın sen
  • Dia2 deyim. Mid tercihim ama her lanrde aktif olarak oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

Dia2 deyim. Mid tercihim ama her lanrde aktif olarak oynuyorum
    Arkadaşlar tüm alımlar için sayfamıza mesaj atınız.
  • quote:

Arkadaşlar tüm alımlar için sayfamıza mesaj atınız.

Alıntıları Göster
    takıma başvuran arkadaşlar ts66.gmcbilisim.net ipli teamspeak adresimize gelsin görüşelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WTF Janissary -- 23 Haziran 2014; 19:44:02 >
  • quote:

takıma başvuran arkadaşlar ts66.gmcbilisim.net ipli teamspeak adresimize gelsin görüşelim.

Alıntıları Göster
    Dia1 im main jungle YvY Rounders sihirdar adım
  • BlazeR ` myth kullanıcısına yanıt
    ne oldu senin durum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nymus93

ne oldu senin durum ?

mesaj falan atmadım. ts de girmedim. Sadece başvuriyim diye post attım buraya . bi faceten başvurayım bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

quote:

Orijinalden alıntı: nymus93

ne oldu senin durum ?

mesaj falan atmadım. ts de girmedim. Sadece başvuriyim diye post attım buraya . bi faceten başvurayım bari

Alıntıları Göster
    Arkada?lar takyma ba?vurmak isteyen ki?iler 188.132.197.146:88 bu ts ye gelsinler alymlar açyldy
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.