Şimdi Ara

Platin elo hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. Son 1 ay attığım ranked oyunlarında troll pickler, feederlar oyun hakkında gram bilgisi olmayanlar mid mainim diyip feedleyenler kabiliyetsiz rivenlar çoğalmaya başladı. Hatayı kendimde aradım fakat sorunun bende de olmadığını anladım. Bir adc olarak farmımı yapıp lanede üstünlüğümü kuruyodum. Geçen yıl diamond 4 e kadar çıkıp, inaktiflikten düşmüştüm. Yani işin kısası son zamanlarda platin eloda boostlar ve hesap alanlar çoğaldı. Riotun bu konuya el atması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne yapsın riot ?
  • boostları ve satılan hesapları banlasın

• O boosterlar veya ebayden falan alanlar genelde platin 4-5 civarinda oluyorlar. Sen de oralardaysan gecmis olsun. Silverdan golddan nasil ciktiysan buradan da öyle cikmalisin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet platin 4 üm fakat silverdan-golddan çıktığım yolu da denedim ama olmuyor. En iyisi bunların biraz düşmesini beklemek

• quote:

Orijinalden alıntı: mertthehunhar

evet platin 4 üm fakat silverdan-golddan çıktığım yolu da denedim ama olmuyor. En iyisi bunların biraz düşmesini beklemek

sana 4 kişi gelicek karşıya 5 kişi yani karşıya gelme olasılığı daha fazla iyi bir duo bulursan bu olasılık iyice azalı
  • duom var. Hatta sezon 2 den beri beraber oynuyoruz. Fakat o dediğim elemanlar hep top ve midde oluyo ve benim lanede ezdiğim adc yi kastırıyolar ve oyun bu şekilde kaybediliyor

• Su oyunu dusunerek oynayan insan cok az

• derken?

• Bende güç bela platin 4 oldum 3 olunca kurtuluruz herhalde,işin ilginç yanı elmas çerçeveli adam gragas jungle alıyor ve 1-17 gidebiliyor mübarek,bilmeden alma şunu ya

• yok abi 3 de aynı sezona 3 olarak başladım 1 olunca kurtulursun herhalde

• Neyse gümüşten ani bi çıkış yaşadım burda kaşarlanırım biraz

• sezon 4 ün başından beri bu elodayım ilk defa oluyo bu muhabbe

• Seju al kurtul gümüş eloda 21 win 3 lose gidiyodum sezon bitti bu eloboostlar da gümüşten fırlama zaten.

• abi gümüşten de değil %100 eminim ki bronzlar. Tipik bronz hareketleri kill alınca oyunu kazanacağını sanma falan. Bu arada seju alırsam direk kaybederiz jungleda sadece ezreal ve rengar oynayabiliyorum rengarda da eskisi gibi değilim. Yani jungleda rezilim anlayacağın

• Ezreal jungle hiç görmedim. Nasıl gank atıyorsun ki ccsiz

• redden başlıyosun. Main adc olduğu için ve ez in de diğer adclere göre gank atma potansiyeli daha yüksek olduğu için rahat oluy

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.