Şimdi Ara

PLAY ASİA ECONOMY AİRBOX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaslar .. ben eco aırbox seceneği ıle dual shock 3 sıparıs werdım. fiyatı 64 dolar.
    yannız 8 gun oldu ne arayan war ne soran nede gelen olduda gelmedı benım ulaşabılecegım bır numara yokmudur ?
    trackıng number da n/a yazısı war kım getırıo bu malı .

yardımcı olursanız mtlu olurum teşekkrler .

• Ekonomik paket için tracking no verilmiyor .Postanın geleceği adrese bakan postacıyı bul konuş.Bizim postacı benim play asia paketimi apartman girişine atmış gitmiş birileride çalmış.Sakat iş senin anlayacağın postacın tembel adamsa senin başınada gelebilir.Ortalama 2-3 haftada geliyor henüz erken sayılır ama dediğim gibi postacıyı bul konuş.
  • postacıyı nerden bulcam
  • Bulunduğun bölgenin PTT dağıtım merkezinin telefonunu bul.Mahalle ve sokağı söylersen postacına ulaşırsın saat 10 gibi dağıtıma çıkmadan önce veya 4-5 gbi dağıtım dönüşü merkezde olurlar telefonla konuşursun.
  • Play asiadan çok alışverişim oldu bu konuda tecrübeliyim şöyleki;
    ürünler bana maximum 8 günde geliyor.Fakat adrese ve şehre göre uzayabilir.Bu postacına bağlı postacıyı kafalamak yada özen göstermesini istemek şart benimde apartman girişine atıyordu rica ettim artık zile basıp haber veriyor ben aşağıdan alıyorum.(Yukarı asansörle çıkma zahmetinde bulunmuyolar beyefendiler)
    Senin durumda normal süreyi aşmış olabilir en yakın ptt'ye gidiyorsun senin adrese bakan postacıyı bulup paketini sorguluyosun hepsi bu uamrım kayıplara karışmamıştır.Bol şanslar...
  • şimdi aradım postacıyı gorustum.su anda yurt dısından bısey gelmemıs. gelınce en kotu kapıcıya bırakıcak soyledım .
    bir şey sorucam ben 30 eylulde sıparıs verdım 2 ekımde yola cıktı bu mal.su anda 7 ekim 5 günmü geçti 8 gunmu sımdı ? onu anlamadım .. cıktıktan sonramı baslıo ..
  • 5 gun olmus
  • en erken 10 günde gelir merak etme..
  • (Yukarı asansörle çıkma zahmetinde bulunmuyolar beyefendiler) ayagına getırmek zorunda değil arkadaşım posta kutuna bırakır
    bak konu baslığına
    PLAY ASİA ECONOMY AİRBOX
    ok anladın demı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdul81 -- 7 Ekim 2008; 20:07:04 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.