Şimdi Ara

Play Live Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben oyuna girerken id şifre yazıyorum ama sayfa görüntülenemiyor diyor.Sonra yenile diyorum açılıyor.Ama play live ye basınca bişe olmuyo napıcam??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anjharat -- 11 Mayıs 2008; 14:09:43 >

• bak aynen bu şekilde olacak resimli anlatamıyorum şuan karşıyadım eve geçeyim anlatıcam bilgisayarı resle bidaha dene bazen böyle anlattığın gibi ola biliyor
    www.gunz.ijji.com a ordan id pw gir sonra okde açılsın play live de yüklediysen Start Game de tamam de updte edicek sonra bida gir aynı şeyleri yap start game de gir server seç oyna indrmediysen bazen play live den bazı pc lerdee indirmiyor veya vista mı kullanıyorsun biraz daha açarsan sevinirim iyi oyunlar
  • oyunu sılıp bastan yuklersen sonuc alabılrısın bence eger olmassa format at pc ye
  • quote:

Orjinalden alıntı: Anjharat

Ben oyuna girerken id şifre yazıyorum ama sayfa görüntülenemiyor diyor.Sonra yenile diyorum açılıyor.Ama play live ye basınca bişe olmuyo napıcam??

Mozilla FireFox kullan browser olarak, Hiç sorun cıkarcağını sanmam ;)
  • Doğru .
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilgisayarkolik_1

Doğru .

İyi misin sen? Ben report etmekten sıkıldım sen hala gereksiz mesajlarınla forumun seviyesini düşürüyorsun, Burası anaokulu değil anlıyormusun? Ya git yaşıtlarınla takıl ya da uyum sağlamaya calış lütfen.
  • olum kendı ısıne bak begenmıyosan benım konularımıda gırme ! sana iyi reportlamalar
    ağzımdan kufur kacmadıkca benı banlatamassın bu bı meydan okuma değil .
    !

SONRA SONUN BÖLE OLUR . . .

• quote:

Orjinalden alıntı: bilgisayarkolik_1

olum kendı ısıne bak begenmıyosan benım konularımıda gırme ! sana iyi reportlamalar
    ağzımdan kufur kacmadıkca benı banlatamassın bu bı meydan okuma değil .
    !

SONRA SONUN BÖLE OLUR . . .

Kimin sonunun ne olcağı konusunda kendine çok güvenme.. Heleki meydan okuduğun kişiyi tanımıyorsan.

Edit: Tek banlanma nedeni Küfür değil bu forumda, bunuda unutma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhTx3 -- 4 Haziran 2008; 17:21:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.