Şimdi Ara

PLAYLIKEATEAM: YENİ KILLZONE KLANIMIZ(KATILIMLAR BEKLENİYOR) 15.08.2011 SAAT 21:00 MAÇ İÇİN ONLİNE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
1.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emreyildirim666

İlk sayfada üyelerin psn leri mevcut, davet gönderdiğim ama daveti daha almayan arkadaşlar mevcut.

ben forumdaki nicklerini yazdın diye düsündüm eline saglık o zaman
  • Arkadaşlar yarın tüm listeyi günceleyeceğim, davet gönderdiğim ve kabul eden arkadaşları ekliyorum listeye. Arkadaşlar oyunda aramızda görmek istediğiniz arkadaşlar da olursa onların psn lerini bana yollayabilirsiniz,davet gönderirim. Ne kadar kalabalık olursak o kadar keyifli olur.
  • bugün birşey yapmayı planlayan varmı aranızda ?
    22- 24 arası online olacağım bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum taktik ve strateji bakımından:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökhann 1907

bugün birşey yapmayı planlayan varmı aranızda ?
    22- 24 arası online olacağım bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum taktik ve strateji bakımından:)

Valla hocam gönül ister gireyim online olayım ama malum cuma akşamı, pazartesi gündüz saatlerinde online olacağım sana bir davet atarım beraber yanyana dövüşürüz hem hafif taktik olur(çok biliyormuşum gibi) hem yan yana gezince çok avantajlı olur bayaa kelle alırız.
  • quote:

quote:

bugün birşey yapmayı planlayan varmı aranızda ?

Valla hocam gönül ister gireyim online olayım ama malum cuma akşamı, pazartesi gündüz saatlerinde online olacağım sana bir davet atarım beraber yanyana dövüşürüz hem hafif taktik olur(çok biliyormuşum gibi) hem yan yana gezince çok avantajlı olur bayaa kelle alırız.

seninle pek oynayamayacağız galiba haftaiçi gündüz imkansız benim için
    ayrıca davet göndermiştin bana, ama nasıl aynı takımda oynayacağız hala bilmiyorum orası ayrı:)
    bakalım bu akşam çözeriz belki?

• bence bu klan başlamadan bitti .1 kişi olmazmı online olan hiç kimse yok daha davetleri kabul etmemiş insanlar var sayfa bile takip edilmiyor
    iyi akşamlar
  • quote:

bence bu klan başlamadan bitti .1 kişi olmazmı online olan hiç kimse yok daha davetleri kabul etmemiş insanlar var sayfa bile takip edilmiyor
    iyi akşamlar

Arkadaşa katılıyorum. Klanı hareketlendirmek için bir organizasyon yapsak bu akşam veya yarın akşam için? Gerçi klan kurucusu da sadece hafta içleri gündüz oynayabiliyor sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodmoney09

quote:

bence bu klan başlamadan bitti .1 kişi olmazmı online olan hiç kimse yok daha davetleri kabul etmemiş insanlar var sayfa bile takip edilmiyor
    iyi akşamlar

Arkadaşa katılıyorum. Klanı hareketlendirmek için bir organizasyon yapsak bu akşam veya yarın akşam için? Gerçi klan kurucusu da sadece hafta içleri gündüz oynayabiliyor sanırım..

Arkadaşlar ben maalesef gündüz saatlerinde online olabiliyorum, ama yapalım bir organizasyon var mı pazartesi günü gündüz online olacak olan saati siz söyleyin 3-4 kişi olsak bile beraber katliam yaparız. Eveet var mı pzt oyuna geleen.

• Arkadaşlar benide yazarmısınız oyun harika ve ne zamandır oynamıyordum bu iyi oldu amaç eğlenmek tabi.

psn:UtkuhanErkann

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManyetikRenozans -- 13 Ağustos 2011; 20:21:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

Arkadaşlar benide yazarmısınız oyun harika ve ne zamandır oynamıyordum bu iyi oldu amaç eğlenmek tabi.

Utkuhann yarın davetini psn den gönderiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

Arkadaşlar benide yazarmısınız oyun harika ve ne zamandır oynamıyordum bu iyi oldu amaç eğlenmek tabi.

Utkuhann yarın davetini psn den gönderiyorum.

Tamam kardeş yarınmı ps3 e girebiliyorsun ondanmı yarınmı maçlara başlıyoruz bu arada akşam yapacrız umarım yoksa çalışan biriyim sonuçta.
  • Geceleri insanlar daha çok online oluyorlar, ben işte olduğum için yarın öğlen gibi davetini gönderebileceğim.
  • Tamam kardeşim teşekkürler killzone 3 üde baya özlemişim ya
  • quote:

Arkadaşlar ben maalesef gündüz saatlerinde online olabiliyorum, ama yapalım bir organizasyon var mı pazartesi günü gündüz online olacak olan saati siz söyleyin 3-4 kişi olsak bile beraber katliam yaparız. Eveet var mı pzt oyuna geleen.
    Benim için pazartesine bir saat vermek zor ama madem hafta içleri gündüz girebiliyorsun burdan haber veririm.
    Birde yarın akşam online olabilecek arkadaşlar varsa buraya yazsın...(saat 21:00 dan sonra)
  • Bu akşam oynayacak kimse yok mu klandan??
  • Clana isim koymanizi oneriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

Clana isim koymanizi oneriyorum.

Hocam clan'ın ismi ilk mesajda yazıyor.. "Tabu"
  • quote:

quote:

Tamam simdi gordum.O zaman ekleyin sizde basliga ay yildiz klani gibi.

• quote:

quote:

quote:

Tamam simdi gordum.O zaman ekleyin sizde basliga ay yildiz klani gibi.

Katılıyorum, başlığa eklenmeli klanın ismi.

• adımı silebilirsin 1-2 kişi ile olacak iş değil bu 8 kişi bile daha yeni başlayan klan'a toplanamıyorsa başlamadan bitmiştir bu topluluk, ilerde kimse olmayacak burada (şimdide kimse yok orası ayrı)
    iyi oyunlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.