Şimdi Ara

Pokemon Cyrus borage village ve blood zamanları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • O zamanlar forumda ve oyunda sık sık tartışmalar kavgalar olurdu. Geçen anakonuda gördüm herkesin ne kadar büyüdüğünün kanıtı ordaydı büyük küçük harf olayını felan görüp baya güldüm kendime. Bir kaç fotoğraf gördüm ve duygulandım. PCO efsane oldu galiba bir daha öyle bir oyun öyle bir ortam ne zaman görürürüz kim bilir?

Machamp kasıp bütün gymleri geçtiğim zamanlar tabi oyunun son zamanlarında nedense Gym4ü bir türlü göremedik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YineDc -- 22 Aralık 2013; 12:25:44 >

• Hey gidi Cyrus. Bir sürü anım var bu oyunla ilgili ama enunutamadığım an türk crewindeki 5 kişinin 10 dk. aralıkla gym geçmesiydi. Gym ne kadar zor olduğunu ve ne kadar gıcık olduğunu da son zamanlarda oynayanlar bilir.
  • Kavga ettiğimiz şeyleri görünce çok güldüm bugün. Oyun içerisindeki konuşmalarımız crew kurma çabaları pokemon yakalama kasma gerçekten güzel zamanlardı güzel arkadaşlıklar kurmuştum. Aklıma geldi geçen gün konuyu açayım dedim.
  • Ah ah, 2007 zamanlarıydı, crater kapanmadığı için bir kaç kişi dışında kimse oynamıyordu forumdan, crater kapanınca çoğumuz başlamıştık
  • quote:

Orijinalden alıntı: idrisovic

Hey gidi Cyrus. Bir sürü anım var bu oyunla ilgili ama enunutamadığım an türk crewindeki 5 kişinin 10 dk. aralıkla gym geçmesiydi. Gym ne kadar zor olduğunu ve ne kadar gıcık olduğunu da son zamanlarda oynayanlar bilir.

TR_Power idi galiba Crew'in adı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egemert B. -- 23 Aralık 2013; 8:01:14 >
  • arkadaslar bu cyrus da crew felan nasildi

birisi detaylı anlatabilir mi

crew gym olaylarını ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egemert B.

quote:

Hey gidi Cyrus. Bir sürü anım var bu oyunla ilgili ama enunutamadığım an türk crewindeki 5 kişinin 10 dk. aralıkla gym geçmesiydi. Gym ne kadar zor olduğunu ve ne kadar gıcık olduğunu da son zamanlarda oynayanlar bilir.

TR_Power idi galiba Crew'in adı.

Aynen Tr Power dı. O zamanlar Cyrus'un tavan yaptığı zamanlardı. Herkes girerdi hem sohbetimizi yapar hem de oyunumuzu oynardık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

arkadaslar bu cyrus da crew felan nasildi

birisi detaylı anlatabilir mi

crew gym olaylarını ?

Bazı bölgelerde özel mağaralar var bu mağaralarda herkes birbiriyle savaşabilir. Mağaraların bir bölümünde zapdos vardı onu yenince crewi sen işgal etmiş oluyordun fakat hemen biri seninle kapışıyorduki seni öldürüp zapdosu o yensin crewinin adı geçsin. Bir ara 2v2 de oluyordu sonra kaldırıldı felan ama aşırı derecede eğlenceli ve strateji gerektiren birşeydi.

*Zapdos kolay yeniliyordu ve zapdosu yenince senin crewinin oyuncuları o mağarada canlarını doldurabiliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YineDc -- 23 Aralık 2013; 16:37:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YineDc

http://www.youtube.com/watch?v=kMG4Qa4vmOo

Duygulanın.

Şu şarkıyı paylaşmayın Pokémonun yanından kaldırılması aklıma geliyo sinirden aglayasım geliyo

Niye paylaştın şimdi izleyesim geldi baştan izlemem gerek şimdi bütün seriyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aomine Daiki -- 23 Aralık 2013; 23:03:23 >

• Duygulanın beyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egemert B. -- 24 Aralık 2013; 10:21:12 >

• Heron Village :D Starly ve shinx yakalayıp yeni trainerlara iyi satardık. Bu oyundan sonra bir daha 8. gym göremedik bırak 8i, 6. gym bile zor gördük.
  • quote:

Heron Village :D Starly ve shinx yakalayıp yeni trainerlara iyi satardık. Bu oyundan sonra bir daha 8. gym göremedik bırak 8i, 6. gym bile zor gördük.

Aynen ya o oyundan sonra ben 3.gymyi geçemedim.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.