Şimdi Ara

Pokemon Emerald

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir kaç ay önce pokemon emerald'a başladım 1-2 gün sonrada lige geldim ama ligde son dövüşü yaptıktan sonra oyun başa dönüyor normalde olduğu gibi devam etmiyor save dosyası siliniyor sizdede öylemi oldu yoksa rahat bitirebildinizmi?

• elite 4 ve chanpion wallace ı yendikten sonra bekle hall of fame muhabbeti gelicek ondan sonra da credits oyunun yapımcıları ismleri falan direk geçme bekle. en son the end yazısını görünce a ya bas ve devam. tekrar başladığın ''the save file corrupt, provious one will be loaded'' tarzı bişey diyebilir aynen devam et olucaktır oyun başladığında evinde olacaksın.
  • oha ya adam benim mesajı kopyalamış buraya yapıştırmış bak sana söylüyorum beratmirzaloglu yada yeni adınla fenerli07 bu forumun senin gibilere ihtiyacı yok

• neden böyle bişey yapma ihtiyacı duymuş ki bu ?
  • aklı sıra dikkat çekmeden post kasıyo 2 gün önce üye oldu bir konuya bir çok mesaj yazarak 50 mesaj yaptı şikayet ettim banlandı şimdide fenerli07 adıyla üye oldu hala post kasıyo ben eskilerdenim geri geldim diyen adama ben seni bi yerde görmüştüm diyo
  • napıyo bu ya aynı konu war
  • Bir problemi olmasın
  • ben onu gerçek hayattan tanıyorum ben 8 e giderken o 1 e mi ne gidiyodu daha küçük abileri üzerine gitmeyin gerçi şu anda ben lise 3 teyim düşünün artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.