Şimdi Ara

Pokemon Go Giresun 28 :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba Giresunda ki oyuncuları burada tartışıp paslaşabiliriz diye düşündüm güncel tutmaya calısacağım giresun merkezde 3 savaş alanı var ve birisi oraları almış gözüküyor forumda varsa cıksın ortaya :)

• güncel
  • Giresunun neresindesiniz ben espiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ubisoft Entertainment

Giresunun neresindesiniz ben espiye
    merkezdeyim ben hocam lvl henüz 4 :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: horoz28

merkezdeyim ben hocam lvl henüz 4 :)

Alıntıları Göster
    güncel
  • quote:

güncel

Alıntıları Göster
    espiyede pokestop yok sanırım hükümet konağına kadar geldim ne doğru dğüzgün pokemon cıktı nede pokestop
  • gedikkaya civarı tertemiz ne pokestop var ne gym. fakat sahilde 2 3 dakikada bir pokemon cikiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çerkes

gedikkaya civarı tertemiz ne pokestop var ne gym. fakat sahilde 2 3 dakikada bir pokemon cikiyor
    aynen hocam bende gedikkayada oturuyorum çeşmenin oraya bence stop koyulabilirdi çerkezde camide var meydan ve debboy bereketli ben şıh camisi belediye arası gidip geldim bi kaç kere :)
  • horoz28 kullanıcısına yanıt
    mesajda etiketlemeyi unutuyorsunuz sanidim bildirim gelmiyor . Gedikkaya, alman çesmesi , sanayi veya gemilercekegi civarinda bereketli bir yer var mi acaba?
  • Ben kesaptayim sadece 1 2 dk de bir pokemon dusuyor gym yada stop bulamadim
  • Bende konu açmıştım kapatayım bari bunu görmemişim
  • Aksu simit-Afta arası elektrikli pokemonlar(magnenite, top şeklindeki pokemon, Pikachu görmedim) çıkıyor.

Debboyun üstündeki yolda pikachu yakaladım.

Çıtlakkalenin girişinde(durağın orda) charmander gördüm ama kaçtı :(

Gazi caddesinin aşağısı zubat kaynıyor.

Merkezdeyim bana charmander lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

Aksu simit-Afta arası elektrikli pokemonlar(magnenite, top şeklindeki pokemon, Pikachu görmedim) çıkıyor.

Debboyun üstündeki yolda pikachu yakaladım.

Çıtlakkalenin girişinde(durağın orda) charmander gördüm ama kaçtı :(

Gazi caddesinin aşağısı zubat kaynıyor.

Merkezdeyim bana charmander lazım
    çok pokestop merkezimiz yok meydanda 2 adet şıh cami balık pazarı debboy kale mahallesinin orası falan var stadyumun oralarda bilen var mı yeniyoldan sonra zaten hiç yok. 2 tane gym var sanırım giresunda
  • quote:

çok pokestop merkezimiz yok meydanda 2 adet şıh cami balık pazarı debboy kale mahallesinin orası falan var stadyumun oralarda bilen var mı yeniyoldan sonra zaten hiç yok. 2 tane gym var sanırım giresunda

Sahildeki gençlik merkezi ve hükümet konağının önündeki havuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çerkez*

mesajda etiketlemeyi unutuyorsunuz sanidim bildirim gelmiyor . Gedikkaya, alman çesmesi , sanayi veya gemilercekegi civarinda bereketli bir yer var mi acaba?

bunu gormediniz sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çerkes -- 19 Temmuz 2016; 15:13:39 >
  • quote:

quote:

bunu gormediniz sanirim

forumu en son askere giderken kullanmıştım hocam 4 senedir yeni yeni alışmaya calısıyorum :)
  • quote:

quote:

quote:

bunu gormediniz sanirim

forumu en son askere giderken kullanmıştım hocam 4 senedir yeni yeni alışmaya calısıyorum :)

peki sorunun cevabı

• quote:

quote:

quote:

quote:

bunu gormediniz sanirim

peki sorunun cevabı

yok hocam ama ben şu çerkez caminin orda pokestop varya orlarda 97cp cubone ce 107 0ddish buldum lvlım daha 6 olduğu için max 169 139luk pidgeot ve eevee var elimde

• horoz28 kullanıcısına yanıt
    çerkez camii nerdeydi yav
  • quote:

çerkez camii nerdeydi yav

şu hastane sapağı diyorlarya ışıklar var genç marketin orda yukarı yokuştan otopazarına cıkıyorsun sagae caddesi diyorlar ordaki ışıklarda ki camii
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.