Şimdi Ara

polo 99 yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Bende polo sahibi olmak istiyorum ve yardımlarınızı bekliyorum.Aşağıdaki linkteki aracı beğendim.almayı düşünüyorum.Sizinde yorumlarınızı almak isterim.Fiyat ve arabada dikkat edeceğim bir husus veya bu modelle ilgili memnuniyetsizlik yardım edersenız çok sevinecem...Çünkü polo larla ilgi li pek bişey bilmiyorum. 99-98 arasında kasa olarak bir fark varmı..şimdiden teşekkürler...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-klima-airbag-sirali-sistem-lpg-44827549/detay/?favorite=1

• bıktım bu sahtekarlarda ya....Arabada bişey yok diyo. Gidiyoruz.gösteriyoruz...Arabanın değişmiyen bir yeri kalmamış.Ondan sonrada utanmadan; bende komşumdan aldım,güvendim baktırmadım... diyo ya...

Sizlere teşekkür ederim ilginiz için arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hawe -- 15 Mart 2011; 10:01:19 >
  • Sayın hawe

Arkadaşta aynı model (çelik jant hariç ) kırmızı renkli araçtan var, km si 120-130 arası olması lazım , araçın tamponu kaskodan değişti (tamir yapılırdı ama kasko olduğu için uğraşmadı ) çamurluklar kaput gibi yerlerde boya-doğrultma yapılmadı bu değişim sırasında onlarda hasar yoktu (kaza saksıya sürtmesi sonucu oldu)
    Araçta zavoli sıralı sistem lpg var, 13.500 gibi rakamdan bahsediyordu fakat kesin rakamı bilemiyorum.Araç şu an Manisa Salihli de yakın zamanda sahibin.com a ilan verilecek ( Hava yastığı - klima mevcut)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawe

bıktım bu sahtekarlarda ya....Arabada bişey yok diyo. Gidiyoruz.gösteriyoruz...Arabanın değişmiyen bir yeri kalmamış.Ondan sonrada utanmadan; bende komşumdan aldım,güvendim baktırmadım... diyo ya...

Sizlere teşekkür ederim ilginiz için arkadaşlar...

size özel mesaj gönderdim
  • arkadaşalar teşekür ederim yardımlarınız için.Yanlız ben Ankaradayım.Şuan 10 günlük bir oğlum oldu.Ailemi bırakıp şuan için şehırdışına çıkamıyorum...Ankaradan varsa çok ciddi olarak ilgileniyorum...

bu arada 97 bir polo buldum.Adam herşeyiyle garanti ediyo.Değişeni yok.Boya bel altında var.Klima abs var.airbag yok...Turncu renk...kilometre 220 de ..11.500 verecek son olur diyo.Al istedeğin yere göster diyo nedersiniz...Kilometre fazlamı ...bu model ve fiyat iyimidir.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hawe -- 15 Mart 2011; 23:56:17 >
  • Arkadaşlar lütfen yardım. Polo 220 binde. hiç tüp değmemiş. Sizce polo için önemli bir kilometremidir.. Lütfen yardım...
  • Merhablar,

Eşimin aracı Polo, 99 model ve üzerinde atiker marka LPG kiti mevcut. Klima yok araçta, ufak çizik veya sürtmeden dolayı boya var. Aracı 43.000 km de 10.500 liraya aldım ve otomatik vites. Genel anlamda sahibini memnun eden bir araç. Öyle aman aman bir sorun çıkarmadı, tabi yaşı gereği biraz nazlanıyor fakat normal ve basit şeyler. Yalnız 220.000 km deki araç için aynı şeyler söz konusu olmayabilir, bu yüzden dikkat edilmesi gerek. Aracı almadan tramerden sorgulatmanızı ve bir vw bayisinde expertize sokmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Saygılarımla, Ahmet Tatar.
  • quote:

Arkadaşlar lütfen yardım. Polo 220 binde. hiç tüp değmemiş. Sizce polo için önemli bir kilometremidir.. Lütfen yardım...

Bence Polo Forumuna bir gözatıver.

Şahsi fikrim, 220 bin az değil, nasıl kullanılmış olursa olsun. Ama öte yandan da alacağın arabanın km si ister istemez yüksek olacak. Dolayısıyla yaptıracağın kontrolden temiz çıkmasıyla yetinmek durumundasın.
  • quote:

arkadaşalar teşekür ederim yardımlarınız için.Yanlız ben Ankaradayım.Şuan 10 günlük bir oğlum oldu.Ailemi bırakıp şuan için şehırdışına çıkamıyorum...Ankaradan varsa çok ciddi olarak ilgileniyorum...

bu arada 97 bir polo buldum.Adam herşeyiyle garanti ediyo.Değişeni yok.Boya bel altında var.Klima abs var.airbag yok...Turncu renk...kilometre 220 de ..11.500 verecek son olur diyo.Al istedeğin yere göster diyo nedersiniz...Kilometre fazlamı ...bu model ve fiyat iyimidir.....

11.5 a boyasız km si 130 civarında ve sıralı tüplüyse almalısınız..Piyasası budur..Sizin sözünü ettiğiniz arabanın edeceği en fazla 9.5-10 bindir..Ben olsam bu paraları dahi vermem o arabaya..
  • Bende 99 polo 1.6 hb klima ve airbagli modeli vardı.2009 mayıs ayında 9000 tl ye sattım.ön takım ve amorsitörlerin değişmesi gerekiyordu.Bir kaç sorunu daha vardı.Maksimum 2000-2500 tl gibi masrafı vardı.Bana göre piyasası 11000 gibi,aracım 120000 km. deydi.
  • Daha önceki mesajda belirttiğim aracın satış linki aşağıdadır.Bugün araca bakmaya gelecekler son fiyat olarakta 12.900-13.000 gibi düşünüyor arkadaş.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1999-model-polo-klima-hava-yastigi-45352721/detay?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.