Şimdi Ara

Polonya hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar en geç 1.3ay sonra polonyadayım varşovaya gidiyorum pek fazla araştırma fırsatım olmadı daha önce gitmiş veya halen orada okuyanlar biraz bilgi verebilir misiniz acaba?

• https://www.facebook.com/groups/polonya.erasmus/

polonyada toplam 10 ay bulundum , extreme soruların varsa sorablirsin onun dışında grupta yazılanları takit edebilirsin oradada sorabilirsin .
  • Hangi okula gidiceksin? Bende bu sene yüksek lisans için gitmeyi düşünüyorum, şu an okul karar aşamasındayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Rosé Immortal

https://www.facebook.com/groups/polonya.erasmus/

polonyada toplam 10 ay bulundum , extreme soruların varsa sorablirsin onun dışında grupta yazılanları takit edebilirsin oradada sorabilirsin .

Teşekür ederim grub için ben genel olarak nasıl olduğunu merak ediyorum biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fflamingoo

Hangi okula gidiceksin? Bende bu sene yüksek lisans için gitmeyi düşünüyorum, şu an okul karar aşamasındayım.

bu sene hazırlık okuyucam orada tam olarak şu an karar vermedim ama vermemede gerek yokmuş 1 yılın sonunda istediğimi yapabiliyorum :D
  • Diploma puanın kaç ?

Hangi bölüme gitmeyi düşünüyorsun ?

Danışmanlık şirketi ile mi gittin ? Cevap evetse ne kadar para verdin ?

yanıtlarsan çok mutlu olurum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende gittim polonyaya ama benimki okumak için degil gezi amaclı. 1 hafta gittim. gerçekten yaşanabilecek bir ülke. öncelikle cok ucuz. insanları asırı sıcakkanlı. hiçte diger avrupa ülkeleri gibi degiller(fransa,almanya vs..)
  • 1 Türk Lirası =
    1,58222275 Polonya Zlotisi

Bundan dolayıdır ki 1e 1,5 veriyor. Para sıkıntısı olmaz herhalde.
  • Zendo kullanıcısına yanıt
    Ben özel lise mezunuyum öyle geçirmelik notlarım vardı pek bilmiyorum diploma puanımı. psikoloji veya inşaat mühendisliği okuycam 1 sene hazırlık bölümü olucağı için o bitince karar verme hakkım varmış. danışmanlık şirketiyle gidiyorum evet 2.000$ civarı bi para şu an tam emin değilim ama bu civar bişeydi.
  • Pahalıymış . Cevap için teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.