Şimdi Ara

Popomundo charına poke charı istiyom

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şöyle güzel bir poke charı verene popomundo charı veriyorum.Teklifleri bekliyorum.

Charımın özellikleri şöyle:
    Adı:Luc Henaff
    Grubum Punk Rockta 807. sırada arabası var grupta 10.000$ var.Grupta tek başınayım.Arabanın içinde de bayağı bir eşya var.Öyle sıradan eşyalar değil.Böcekler,antikalar vb. şeyler.
    Karakterimin 16.000$ küsür parası var.12 yeteneğim olup,toplam 25 yıldızım var.110 başarı puanım var.4-5 tane de değerli antikam var.Pariste ve Ankara'da evim var.

• bende istediğin gibi 2 char var ama popomundo oynamayı bilimiorm napılcağını fln anlatırsan sana verebilirim O-Z-İ ye bak bana birz anlat eğer beğenirsen deişilim
  • Popomundo da yazı tabanlı bir oyundur.Oyunda ünlü olup 1 numara olmaya çalışıyoruz.Tabi başka mesleklerde var polislik,hırsızlık vb.gibi.Oyunda karakterinize yeni yetenekler öğretip,geliştirebiliyoruz.Konserler verip,dünya turuna çıkabiliyoruz.Oyunda 32 tane gibi birçok şehir var.Şangaydan new yorka ankaradan montreale kadar bir sürü şehir var hangisinde yaşamak istersen oraya gidebilirsin.Oyun da herşeyi yapabiliyorsun ünlü peşinde koşan bir paparazzi yadaduvarla grafitti çizen birisi yada bir hırsız veya onları yakalamak için polis seçim sana kalmış.
    http://www.popobands.com/popomundo/makaleler.php

Bu site de oyun ile ilgili birçok makale burayıda okursan bilgi sahibi olabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evil Dead -- 24 Kasım 2007; 19:37:21 >

• İyi De 5 Gün Sonra Oyunun Kapanması Söz Konusu
  • doğru oyun kapana bilir
  • Kapansın nolacak zaten popomundoya artık doğru düzgün bakamıyorum belki birisinin işine yarar
  • gosp07@hot msn ini ekle
  • tamam ekliyorum
  • eğer sen nicke bak beğendiysen ben kabul ederim
  • Tamam char satılmıştır.Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.