Şimdi Ara

pr2 site satılıktır - TRSuperlig.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Konular: 9.659

Üyeler: 4.451

site bir kaç kere hosting firması gereksizliği yüzünden kapanmıştır. bu yüzden üye sayısında konu sayısında düşüş olmuştur. tüm içeriğiyle isteyen olursa satılıktır.. db de yanında verebilirim
    fiyat konusunda 200 ytl düşünüyorum. pazarlık payı vardır.
    msn:webmaster@trsuperlig.com dan veya pm le ulaşabiliriniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truperlig -- 17 Ekim 2007; 12:17:55 >

• PR şüpheli, muhtemelen sahte.

htaccess ile yapılan yönlendirmeler şüpheli oluyor, yani biraz daha profesyönel işi ama takdir ediyorum doğrusu. Yine de alan adı güzel.

Forum da kalabalığa benziyor. PRsız da 200 lira eder bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eddai

PR şüpheli, muhtemelen sahte.

htaccess ile yapılan yönlendirmeler şüpheli oluyor, yani biraz daha profesyönel işi ama takdir ediyorum doğrusu. Yine de alan adı güzel.

PR 2 ve fake falan değil VALİD pr
  • arkdaşlar hiç birşey fake değil pr3 idi pr2 ye düştü host kapanınca alacak arkadaşlara her konuda yardımcı olurum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: MH

quote:

Orjinalden alıntı: eddai

PR şüpheli, muhtemelen sahte.

PR 2 ve fake falan değil VALİD pr

Özellikle araştırdım, üç farklı yöntemle test ettim, hepsi şüpheli çıktı. İnanıp inanmamak sana kalmış.
    Selamlar.
  • arkadaşım 3 değil 10 tane yöntemle arastır sitede hile yok pr 3 dü 2 ye düştü o yüzden alıcak arkadaşlara göünül rahatlıgıyla söylüyorum forum yerine güzel bir portal kurarak siteyi süper bir hale getirebilirsiniz...
  • Abi senin pr'a ihtiyacın yok zaten. Site şahane, sen merak etme :)
    Ayrıca sahte demiyorum, dediğin gibi bi problemden ötürü şüpheli çıkıyor olabilir. Sadece benim araştırdığım, sorgulattığım üç farklı siteye göre "valid" görünmüyor, o kadar.

Bi PR için canını sıkma. Ben siteyi beğendim.
  • www.trsuperlig.com
    Has a valid Page Rank 2

orjınal yanı beyler ama yınede benım paramla 200 ytl etmez :D

pr degıl gunluk tekıl onemlı
  • quote:

Orjinalden alıntı: truperlig

arkdaşlar hiç birşey fake değil pr3 idi pr2 ye düştü host kapanınca alacak arkadaşlara her konuda yardımcı olurum..

su nasıl arasttırdıgını anlatırmısın bıze bızde arastıralım once sıte yı gecelım domaın pr2 gercek 3 yontem degıl 3 ay hergun bır yerde arastır

bu domaın gercek pr ben hergun ıkı domaın reglıyorum ve satıyorum musterılerım sabır ucuzada satıyorum

dıyelım kı fake domaın fake pr olması onemsenecek bı durum degıl pr 3 fake bır domaın pr1 de ındexlenır ve valıd duruma gelır

backlınk e agırlık verılmelı durdugu yerde de valıd olmaz domaın

sen bıldıgınden degıl maydonozluk olsun dıe sallıyosun bu konuya

made arastırdın arastırdıgın kaynagı at ortaya bızde o kaynaklardan bakalım hem bılmedıgımız bısey varmıs derız bızde ogrenırız

haksızsam haksız deyın

• söylediğin konuda hiç bir şey anlamadım haklı olup olmadıgın konusunda birşey sölemiyorum benim cevabı alantı yapmasın ama birşey anlayamadım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.