Şimdi Ara

Prestigio PMSG1 Kullanan Var mı? Birkaç Sorum Olacak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben mouse konusunda çok takıntılıyım. Söz konusu mouse'u almak istiyorum ama sormak istediğim birkaç şey var:

Orta tuş da dahil olmak üzere, tuşları yumuşak ve sessiz mi?
    Tuşların dikeyde basma mesafesi ne kadar? Yani sormak istediğim tuşlar çok yüksek mi? Boşluk rahatsız edecek kadar var mı?
    Tekerlek kademeli mi hareket ediyor yoksa düz mü?
    Son olarak genel anlamda memnun musunuz.

Şimdiden teşekkürler.

• Ben de çok merak ediyorum, oldukça güzel bir ürüne benziyor (sarısına bayıldım özellikle). Tek aklıma takılan sürücü olayı, açıklamalarda Xp ve Vista uyumlu diyor, Windows 7 için de ek bir sürücü bulamadım.
  • Şu an ben kullanıyorum mouse büyük el için ve sag el kullanımına mükemmel şekilde uyumlu, tekerlek kademeli olarak hareket ediyor, tuşların basma mesafesi çok deil gayet kullanışlı bir mouse ama alışmak biraz zaman alıyor, ayakları seramik ve iyi bir mouse pad kullanınca sorun çıkarmıyor, lift tuşu dene bir tuşla farklı yüzeylere göre hassasiyet ayarlanabiliyor dpi 90 ve katları olarak ayarlanabiliyor küçük mouse kullanıpta bu mouse u kullanmaya başlarsanız biraz zorlanabilirsiniz ama 2 haftada elinize yapışık bir duruma geliyor, küçük elli kullanıcılar için tavsiye etmiyorum, uygun bir fiyata 2. el almayı düşünen pm atabilir, sistemimi komple yeniledigimden satmaya karar verdim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.