Şimdi Ara

priest ustaları bi baksın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • +8/15 Str Priest fp set giy.Takıların Str/deff olsun,elinede ii+7 tamadır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: efebozkurt

pathosta 72 lvl priestim var
    kararsızım full debuf olucaam kesinde
    elime ne alsam? ii +7 mi yoksa 70 kalkanı ve smite hammer+7 mi
    sizce hangisi daha ii olur

debuff olacaksan int olma bence. atacker olacaksın zaten debuff olmakla. alabilirsen exceptional +7 ii al . en kötü ihtimalle +6 hb olsun elinde . dua ediceksin bana önerim için. ronarkta ağlattığın adamlar da sana küfredecek
  • +8 PLATE GİY
    ELİNE +7 İİ AL ^^
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheM

+8 PLATE GİY
    ELİNE +7 İİ AL ^^

bunlar saçma şeyler. Sakın böyle yapma. Tamam atağın fırlıor ama sakın.
    İlk yapman gereken şey defansını yükseltmek. Fp +8 setle bunu dengeleyebilirsin. eline de +7 ii al derim.
    +8 fp set defansını arttırır. Attağını 100 düşürür. Eğer ki full str yapıcam diorsan 4 k canın olucak ve
    rogue spike+thrust vurduğu an 500 canın kalıcak ve döndürmen imkansızlaşacak.Ama çok ustayım zamanlamam cok iyi diorsan böyle yap.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erensokar

bence
    full +8 fp set bulabılırse fp dd25 helmet
    +7hb
    kaçarkende cs bulursan +6 falan yada +8 dol yada 70 kalkanı
    ama takılarının unıq olması lasım
    72 skılınde var bence +8 fp set dd25 +7 hb mukemmel iş yaparsın vs de karşına çıkçak rogue kalmas ve warıor

pathosta fp dd25

• quote:

Orjinalden alıntı: DarknesS__

quote:

Orjinalden alıntı: TheM

+8 PLATE GİY
    ELİNE +7 İİ AL ^^

bunlar saçma şeyler. Sakın böyle yapma. Tamam atağın fırlıor ama sakın.
    İlk yapman gereken şey defansını yükseltmek. Fp +8 setle bunu dengeleyebilirsin. eline de +7 ii al derim.
    +8 fp set defansını arttırır. Attağını 100 düşürür. Eğer ki full str yapıcam diorsan 4 k canın olucak ve
    rogue spike+thrust vurduğu an 500 canın kalıcak ve döndürmen imkansızlaşacak.Ama çok ustayım zamanlamam cok iyi diorsan böyle yap.

Sen fp demişin
    ben plate !!
    fp yaparsa atağı okadar iyi olmaz ve bp olmanın anlamı kalmaz.her zaman heryerde sölerim bp olacaksan
    en çok defanslı giysi +8 plate olmalı !!

• saçma şeyler söylüyorsun. attack düşmüor sandığınız kadar +8 fp +7 ms str 9 set ile attack 62 priestte 2114 oluyor. Charımı sattım edanada Turk2 gören selam caksın
  • BANA göre benimki doğru ,senin ki yalnı$..ikide bi ''saçma şeyler sölüosun'' lafını bırak.herkesin kendine göre bi fikri vardı.bunun saçma veya saçma olacağına sen karar veremezsin.bana görede seninki saçma.

Cıx
  • 70 kalkanı al lwl kasmana bak
  • b3nım gıbı yap bılad3r full takım çıtın +8 set +8 hell breaker dular roc dual plaıtınum earrıng +1
    ıron neck ıron blet karşında alıcak senı adam yokk

• quote:

Orjinalden alıntı: TRojka

quote:

Orjinalden alıntı: Angelus

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Angelus

quote:

70kalkanı+impact +8(bulabilirsen)
    tmm çok salakça oldu diyeceksiniz ama debuff attıkdan sonra tek el impact +7 yle de kesersin ayrıca 72 skill inde var

sh+7 daha iyi..

smite hammer int item ı değilmi ben str ye stat verip kalkan ve impact takmasını söylüyorum tamam salakça farkındayım ama torment attıkdan sonra,sadece o silahla bile keser defansınıda kalkanla sağlar diye düşünüyorum 72 skill ide olunca..

(tmm,tmm çok salakça)

smite hammer club silahi ve club silahlar prieste atak werir ve sanirim +6sh nin 102 apsi vardi ve healt bonusu flnde var.. impactta club ama shnin healt bonusu olduğundan daha avantajlu.

kimse beni anlamadı ya

ben int olsun demiom ki impact yerine sh al diyonuz
    str olsun str!!!
    attack için warriorların elinde gördüğümüz şu muhabbeti hiç bitmeden raptor mu toto+impact mi muhabbetlerinde geçen impactden bahsediyorum şuan aklıma gelmiyo ama priest attack veren varsa başka tek el silah,str olucak,defans için kalkan takacak debuff atıp dalacak,72 skill inin bonus damage'i tek el ve hızlı olan impact'de etkisini çok daha fazla gösterecek ayrıca debuff atıldığı için nerdeyse çift el bi silahla dalıyo etkisi yaratacak ama kalkanıda defansını koruyacak..

edit:yazım hatası

sen gereksizlere takıl bence buraya gelme bir kere int priest için silah farketmez lobo ile 74 lvl warrior kesen priest gördüm

ayrıca str priest dediğin battle priesttir yani savaşmak için kalkanla dolaşmaya meraklıysan str olmanın anlamı ne ?

saçmalama rekoru kırmışsın helal olsun sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vormound -- 24 Temmuz 2007; 1:27:34 >

• quote:

Orjinalden alıntı: meteorfall

b3nım gıbı yap bılad3r full takım çıtın +8 set +8 hell breaker dular roc dual plaıtınum earrıng +1
    ıron neck ıron blet karşında alıcak senı adam yokk

he tabe senin gibi no ss no güven lafını hiç sevmem ama bu laf tam sana göre

• al eline iron impact veya hellbreaker gezerken kalkanı tak gizlice gelen asaslara kolay yatma düşmana atak yapacağın zaman kalkanı çıkarır silahını eline alır doğrarsın die düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.