Şimdi Ara

printer tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slmlar lexmark z34 printer ım var ve bu alet yüzünden kafayı yiyicem biten kartusları dolduruyorum buna ragmen hiç bişey basmıyo ne renkli nede renksiz farklı farklı yerlerden doldurmama ragmen sorun aynı bende yeni bi yazıcı almayı düşünüyorum max 100$ lık bana ne onerirsiniz saygılar

• hp 3650 gibi birşey işini görür herhalde...
  • bence şu 3 ü bir arada olanlardan al. uygun fiyata olanları var. hem scanner hem fotokopi hem yazıcı. bende var çok memenunum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: james_earl_cash

bence şu 3 ü bir arada olanlardan al. uygun fiyata olanları var. hem scanner hem fotokopi hem yazıcı. bende var çok memenunum..

Onlara kartuş dayanmıyor ,

eğerki iş amaçlı alıcaksan renkli çıktı senin için önemli değilse
    HP 1010
    Lexmark E210

bu iki yazıcıdan birini tercih edebilrisin fiyatları 100 dolardan fazla ama ilerliyen zamanda harçadığıon kartuş masrafını göze alırsan çok daha karlı çıkıcaksın..
  • siyah laserler baya ucuzladı 240 milyon konica-minolta 1300 ve hp 1010 lar konica-minolta tercihimdir. inject renkli ise hp 5150 ler gayet iyi ve kartuşları kolay doluyor daha hiç tıkanma olmadı. uçuz çok fonksiyonlular genelde tavsiye edilmiyor, hp ucuz modelleri seri tarama yapmada çok zorlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darker -- 9 Ocak 2005, 0:48:27 >
  • basacağın sayfa miktarına gore karar ver bence cok fazlaysa ust modellerden alabilirsin ama az ise hp 3550 kullanıyorum vede yeterli oluyor bir sorun yasamadım şimdiye kadar
  • hp 5150 fazlası ile işini görür.

yazdığın limite yakın fiyatı,

canon un modelleride çok iyi sorunsuz ama pahalı işte.
  • valla bendede lexmark inkjet vardı .kartuş kurumasından bıktığım için bedava bi arkadaşa verip yerine ikinci el hp laserjet 4L aldım.1 senedir kullanıyorum ve gayet memnunum.

yalnız şimdi onuda satışa çıkardım çünkü geçenlerde teknosadan şirkete bi alet aldık ve fiyat ve özellik olarak benim baya ilgimi çekti.benimkini satabilirsem ondan almayı düşünüyorum.

eğer senin içinde renk önemli değilse tavsiye ederim.
    http://www.index.com.tr/product_detail.asp?id=SCX-4100
  • Hp 3650 iyidir.
  • slmlar ilginize cok tesekkurler arkadaslar hp almaya karar verdim tavsiye ettiginiz modelleri inceleyip icinden birini alıcagım renkli olması okadarda önemli diil cv deki resmi düzgün bassın yeter :)) tekrar sagolun
  • hazır konu acılmışken bende bir soru sorayım..
    laser lerin normal mürekkep püskürtmeden ne farkı var..?
    daha mı kaliteli daha mı ekonomik?
    aklımda 2 model varda hp 3650 yada 1010 ev kullanımı için laser almaya değer mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.