Şimdi Ara

PRISTON TALE 2 THE 2nd ENIGMA (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
0
Favori
38.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sercan002

arkadaslar bu oyun ucretsiz mi olacak öyleyse oyuna üyelik acıkmı ve indire biliyoz mu birde sitesini verirmisiniz

=) kardeş biraz oku bak sinirlenecekler sonra sana bu forum sadece sorduğun soruların cevaplarıyla dolu zaten başka bişey yazmıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hunterx

Torrent oldugu surece hep torrentten indirin hem bozuk cıkma sansı pek yok hemde hızlıdır.Tabii seederlara baglı ama genelde hızlıdır...

http://www.pristontale2.com/file/0000/0015/Priston%20Tale%202%20Beta%20Client.torrent bu torrent dosyası...

ben mmosite den gece indiriyodum bıraktım sabah kalktım bi baktım hata vermiş delirdim
    torrent le denedim aşırı yawaş iniyo.
    mmosite den mi deneyim indirmeyi yoksa başka bir site tavsiye edermisiniz.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrEmq -- 21 Kasım 2008; 13:24:11 >

• quote:

Orjinalden alıntı: jedi_master

quote:

Orjinalden alıntı: emre_fb_fb

beyler oyun iyi güzelde 1.60 GB , kotalı adamız ne yapıcaz yaw, aradıgım oyun işte bu dedim vidyoyu görür görmez ?
    ankarada olupda bana yardım edebilcek birisi varsa ÖM den ulaşşsın lütfen

Şimdiye kadar hangi online oyunları oynadın bilmiyorum fakat sana şunu söylüyeyim oyundan çok fazla şey bekleme.

stat verme olayı bundada yokmus, yani gördüm üstteki mesajını, her karakter birbirinin aynısı olursa oynanmaz bencede.
    gene AİON a kaldık

• quote:

Orjinalden alıntı: MrEmq

quote:

Orjinalden alıntı: hunterx

Torrent oldugu surece hep torrentten indirin hem bozuk cıkma sansı pek yok hemde hızlıdır.Tabii seederlara baglı ama genelde hızlıdır...

http://www.pristontale2.com/file/0000/0015/Priston%20Tale%202%20Beta%20Client.torrent bu torrent dosyası...

ben mmosite den gece indiriyodum bıraktım sabah kalktım bi baktım hata vermiş delirdim
    torrent le denedim aşırı yawaş iniyo.
    mmosite den mi deneyim indirmeyi yoksa başka bir site tavsiye edermisiniz.?

MMOsite patlamasada arada durdurup baslattıgında yada bi sebepten kapanıp acıldıgında devame diyor fakat onlar zip li koydugundan crc hatası verebiliyor ben yinede torrenti oneriyorum diger sitelerde var ama sorunlar oluyor yinede.Ayrıyetten utorrentin filan ayarları var direk aratırsan bulabilirsin genis acıklama bazı forumlarda onlara bakarak hızlandırabilirsin.Birde ilk 5-10dk ya bakmıyacaksın senin sırandan dolayı yavas gelebilir zaman gectikce hızlanır gece torrente bıraksaydın birde bitince kapat secenegini secseydin simdiye oynuyor olurdun butun gecede acık kalmıs olmazdı

• pc nin açık kalması fln önemli deil :)
    ben sadece çabuk inmesini istiyorum.
    uTorrent i ayarladım zatende en fazla 30.0kb ye çıkıyor ve düşüp duruyor o yüzden yawaş geldi bana
    şimdi indiriyorum %22 oldu 120kb ile indiriyor..

birde inderecek arkadaşlar mmosite yerine ONRPG den indirmelerini tavsiye ederim.
  • mmositeden sorunsuz şekilde bir kerede indirdim
  • tamam indiremessin demedim ki zaten sadece bazen inmiyor.
    mesela 3gün önce indiriyodum %40fln dı key yok diye indirmedim. :)
    ben sadece ne olur ne olmaz diye söyledim.

bu arada msn ını açarsan bişi sorcam
  • Serverlar kapalı mı acaba?Yeni yükledim patch yaptım ama play yazısı gelmiyor..

Edit:Şansa bak ya indirip patch yaptım oyuna giricem diye heves ediyorum server kapanmış ne zaman açılacağıda belli değilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demosty -- 21 Kasım 2008; 17:06:27 >
  • Oyunun forumlarında MMOsite keyi ile ilgili şöyle bi yazı buldum;

Hi guys,

If you are receiving incorrect password then you can try changing your password in your Key To Play account settings.

If you continue to have problems please ensure that you have clicked the link to verify your e-mail when your account was originally created.

Regards,
    Tebs

Sanırım şifrenizi değiştirin ve maile gelen aktivasyon linkine tıklayın diyor ama bana mail gelmiyor
  • aynen bende :S okadar bekledim sonunda hunterx arkadaşın duyurusu sayesinde keyi kaptık ama oyuna giremedik
  • videolara fln baktım baya hiç skill efect i göremedim
    inş güzel çıkar oynucak oyun kalmadı zaten :)
  • play geldi dalın oyuna
  • quote:

Orjinalden alıntı: DEMosTy

play geldi dalın oyuna

yaw benim şifre id yaziyorum kabul etmiyor:s
  • Benimde aynı ...
    Foruma baktım mmositeden dağıtılan keyleri alanlarda da aynı sorun varmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: DEMosTy

Benimde aynı ...
    Foruma baktım mmositeden dağıtılan keyleri alanlarda da aynı sorun varmış

pff sinir oldum iyice inş düzelir bir an önce
  • boşa indirmiyelimde oyunu inş girer %70 şuan az kaaldı ^^,
  • ah obsi çıksana oynasak
  • kafamı buluyo bu anlamadım ben ya

ben buraya keyi girmiştim thank you fln yazdı
    http://www.pristontale2.com/pristontale/cbsignup

açtım temin bir daha yine key yazma yeri çıktı ne ayak ? bedne yazdım yine thank you dedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: MrEmq

kafamı buluyo bu anlamadım ben ya

ben buraya keyi girmiştim thank you fln yazdı
    http://www.pristontale2.com/pristontale/cbsignup

açtım temin bir daha yine key yazma yeri çıktı ne ayak ? bedne yazdım yine thank you dedi

Yahu key veriyorsunuz..Kabul ediyorsunuz..Ama oyuna almıyorsunuz bu nedir ya :/

• yuhhhh oyun indi diyo ama olmadı delircem ya

::oh be oldu duraklatıp tekrar başlattım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrEmq -- 21 Kasım 2008; 23:14:12 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.