Şimdi Ara

Private Server!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yıllardır normal serverda oynuyorum ama şu an private server oynamayı merak saldım nasıl oynanacağını bilmiyorum bir türlüde öğrenemedim realmlist ayarını yapıyorum karşıma yine EU serverı çıkıyor bunu nasıl çözerim lütfen yardım edin...(lütfen kızmayın aradım ama bulamadım)

• ilk öncewww.wowstatus.net den serverını bul:)
    sonra sayfasından acc al.
    Sayfalarında realmist in ne olduğu yazarr,sitede biraz araştırırsan bulursun,sonra realmist dosyasını not defteri olarak aç,alttaki patchlist satırını sil,sonra üstte sadece set realmist kalsın o bulduğun realmist adresini set realmistin yanına yapıştır.
    örnek: (set realmist logon.wowscape.net)

sonra oyuna gir ve oyna ama dikkat et serverın patch i seninkiyle aynı olsun:)
    istersen wowscape de oyna güzel bi server bg serverı falan var direk 70 başlıyosun full arena,bg :D

sitenin adresi:www.wowscape.net
    realmist:logon.wowscape.net

• WoW Status sitesinde Anti-Virüs'üm vürüs buldu (yinede saol )
  • herşey normal ama yinede olmuyor giriyorum şifreyi yazıyorum herşey normal giderken birden normal eu daki gibi hata mesajı geliyor (hata mesajı derken şifre veıd hatası)
  • başka serverlarda dene belki olur:)
    dediklerimi yaptıysan olması lazım patch mi uyumsuzki:S
  • Sana Tek Bir Server Öneriyorum Cgoty süper Bir Server. Gm'ler Her Konuda Yardımcı Oluyor (Her konuda Yardımcı Oluyor Görev'inin Nerede Olduğunu Biilmiyorsun Whisper At Sor) Gm'lerin Çoğu Zaten 7/24 Açık

Site'deki Haberi Burası

Undead Mage

Edit:Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proob -- 26 Ağustos 2008; 9:39:54 >
  • ben şu an orda oynuyorum ne acacagıma karar vermedim inş. server ömrü kısa olmaz
  • Süper Bir Server Ben Undead Mage Açtım (Çok Vurguluyorum) Lvl 18'im Nick: Bloom Biraz Yardımcı Olabilirim Bende Yeniyim Eğer Bilemediğin Birşey Olursa Yardım Sever Gm'ler Mutlaka Yardımcı Olacaktır Gm'ler İşlerini Çok güzel Yapıyorlar (Seveceğin Bir Karakter Aç )

Edit: Sebepsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proob -- 26 Ağustos 2008; 11:45:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.