Şimdi Ara

Protein Tozu-Bodyciler Gelsin-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 haftadır Protein tozu kullanıyorum.Fitness taki hocayla konuştum.Bana antrenman yaptığım günler günde 3 defa .sabah. idmandan sonra ve aksam yatmadan önce 350 ml.suya bir ölçek at karıştır iç dedi.Antrenman yapmadığım günlerde sadece sabahları günde 1 kere kullan dedi.Ama ben 2 haftadır Zararından korktuğum için sadece idmandan hemen sonra kullanıyorum.İdman yapmadığım günlerde ise kullanmıyorum.Ve haftada 5 günde idman yapıyorum.Bugun günde 2 defaya çıkardım.Sabah kahvaltıdan sonra ve idmandan Sonra diye.Sizce iyi mi yaptım Kötü mü?

• up
  • antreman günleri kilonunu 1.5 2 katı, off gunlerde vucut ağırlığın kadar protein işini görür. Ayrıca sıkıldım bu tarz başlıklardan. "salona yazıldım hocam amino al l carnitine al dedi" abi size satmak için yapıyolar işte bunu anlasanıza sizin başlardaki gazınızı paraya çevirmek istiolar. Sahteleri var dikkat et derler, sende guvendıgn için ondan alırsın yuksek fiyata. Yanlıs anlama sakın ozellikle sana demiorum. Bi bekleyin 3 ay vucut bi toparlasın kendini ondan snra alcaksanız alın. 3 ay snra sıkılıp bırakıolar zaten yazık oluo harcadığı paralar. Bi bekle 3 ay hala devam diosan bodye o zaman al kullan
  • arkadaşım haftada 5 gün bir kere çok fazla onu 4 e indir bence kaslar spor solunda büyümez dinlendiğinde büyür. Protein tozunun zararı yokdur tabi fazla abartma günde 2 3 kere normal. tabi aldığın protein tozununa dikkat et bilindik marka protein tozlarını tercih et
  • Dobermann çok güzel demiş hep aynı başlıklar açılıyor hiçmi araştırma yapmazsınız anlamış deyilim pc başında ne yapıyorsunuz onuda anlamak zor google ye girip protein tozları body vb gibi şeyleri araştırınca çok güzel site ve bilgiler karşınıza çıkıyor onlara zaman ayırıp okusanız hem bilgi sahibi olursunuz hemde forum ve internette kirlenme azalır yanlış anlamanızı istemem ama zor bir şey deyil araştırma yapmak fazla güç gerektiren bir şeyde deyil .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.