Şimdi Ara

Proton savvy 1.2 medium line otomatik vites hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
5.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bestest

quote:

Orijinalden alıntı: an_k_ist

Hocam 16 yi buldu derken ne yaptinizki masraf bi 80 lira devir 270 lirada sigorta 100 lirada yakıt aracda bir proplemmi vardı acaba

Sigorta 330 100 yakıt adanaya kadar, ordan da Kilis e getirdim aracı bi 100 daha, 90 noter yağ değişimi silecekler hanıma vermeden iç dış detaylı temizlik boya koruma derken 16 yı buldu

Normal aldiginiz fiyat neydiki acaba birde şey sorcam hocam arac kaç Lt benzin aliyo depo 35lt likmi nette teknik ozelliklerde 50 lt yaziyorda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baya az yakıyormuş
  • Mrb arkadaşlar. Bu araçtan bende de var. 2009 model benimki. Lpg li. İnsanca sürersem 16.6 kuruş(lpg 2.47 Tl) yakıyor. Agresif kullanırsam 18 kuruş yakıyor. Uzun yolda 140-170 km/h arası kullanımda ki hiçbir inişte ayağımı gazdan çekmedim 22 kuruş yaktı. Birileri diyecek ki bu araç 140 yapıyor mu? Evet Bu araç 140 ı zorlanmadan buluyor. Ve en güzeli hızı belli etmiyor direksiyon titremiyor. Diyelim 100 ile gidiyorsunuz gaza basınca araç zıplıyor. Gaz kesici 6000 de devreye giriyor. Araçta esp yok. Ebd var. Hız arttıkça hyundai getz gibi direksiyon elektiriklymiş gibi hafifleşmez. Aksine sertleşir. Aracın eksileri yok mu var. Mesela çok kötü yollarda plastik sesi geliyor. Onun da çaresi var. Arka camlar Manuel. Bir de bagaj içerden açılıyor. Bunların dışında eski yönü pek yok. İstediğinizi sorun söylerim. Bu araç 2011 yılı Sanayi Bakanlığı verilerine göre lpg benzin tüketiminde en tasarruflu araç. Ki hala öyle. Clio ile aynı motora sahip ama clio ile kıyaslanmaz.sınıfı Cliodan küçük olmasına rağmen clioya göre çok daha iyi. Clio vardı abimde 2009 model ona da çok bindim oradan biliyorum.
    Yakıt tankı 40 lık.
    12750 ye açılan o ilan sahtedir bence. Lütfen olursa öyle ilan haber verin alayım bir tane daha:)
    Benim araçtan tek şikayetim renginin kırmızı olması. Ulumotorda gri bir savvy var 2500 km de. Çok uzağım yoksa gider takas ederim.
    Dediğim gibi sorun cevap vereyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysfbzkrt525 -- 22 Nisan 2013; 19:22:46 >

• Hocam şimdi motoru 1.2 clio motoru onda sorun yaşamazsınız tamam da Allah korusun bir kaza anında bu aracın parçalarını bulmak zor olmaz mı.. Atıyorum ızgarasıydı farlarıydı vs..
  • Ulumotor her türlü parçasını yetkili servislerine veriyor. Malatyada Maraşta hatta Batmanda bile yetkili servisi var. Neden parça olmasın ki?

• Evet benim yan cam kırılmıştı, burda bulamadım istanbul servisini aradım, otobüse verdiler ertesi gün elime geçti..
    Sıkıntı yok. Geçenlerde arkadaşım taa hongkongdan amerikaya sipariş geçti, amerikadan arkadaşı gelirken getirdi. dünya çok küçük artık.

+ aralık 2013 te araca wentgas lpg taktırdım, 1250 TLye araç daha da ekonomik oldu şimdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestest -- 24 Haziran 2014; 14:58:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.