Şimdi Ara

Protoype 2 Attack the Blackwatch Trooper Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
7.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir buçuk saattir görevi tekrar tekrar yaptım, internetten walkthroughlar izledim, yeniden crackledim denedim bu buga bir çare bulamadım. Şehirde blackwatch bırakmadım belki olur diye yine olmadı. Lütfen biri bana yardım etsin. Sorun şu;
    Dodge the brawler diyor yapıyorum, Defeat the brawler diyor yapıyorum, consume the brawler diyor yapıyorum, kill the brawler diyor onuda yapıyorum, sonra haritanın üstünde perform a claw pounce attack yazısı çıkıyor, onun üstünde de completing bonus objectives ... çıkıyor tam aşağıda attack the blackwatch trooper çıktığında rye basıp mouseın sol tuşuna basılı tutuyorum alttaki yazı öyle kalıyor değişmiyor kafayı yedim ya :d yardım bekliyorum acil

• Bunun çözümü var mı acaba. Ben de takıldım kaldım.
  • Yav bende oyunun basındayım dr samuel filan diyor bul et filan herifi bulamıyorum napacam bilemiyorum o bölümü gecen varsa lütfen söylesin. Q ye bas diyor bastık kırmızı sarı sekillenmiş adamlar hepsini öldürdük yok kardeşim gecemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hawk-Claw -- 14 Eylül 2012; 20:16:57 >
  • yüksek bir yerden q ya bas.gri daire içindeki yerin merkezine git adamın orada
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanbabam

yüksek bir yerden q ya bas.gri daire içindeki yerin merkezine git adamın orada

Dostum eğer benim için söylediysen bunu olmuyor, diğer arkadaş içinse katılıyorum.
  • ben diğer arkadaşa söylemiştim.sana askeri öldürmeni söylüyor.
  • Hort için üzgünüm aynı sorun bende de var. Adamı öldürmeme rağmen görev ilerlemiyor.

Düzenleme:https://www.onecoolthing.today/index.php?mode=thread&id=5823#p5823

Konudakı Sergeant Major Zero adlı arkadaş çözümü paylaşmış bende de işe yaradı. Türkçesi şu şekilde:

"Bu oyundaki ciddi bir sorun

İkinci brawleri öldürdükten sonra şunları yap

Oyunu alt tab kısayoluyla aşağı indir
    Görev yöneticisini aç
    Ayrıntılar sekmesine tıkla
    prototype2.exe'yi bul
    Üzerine sağ tıkla ve benzeşmeyi ayarla'ya tıkla
    cpu 0 hariç tüm kutulardaki tikleri kaldır

Aklında olsun ki sadece bir cpu seçildiği zaman büyük ölçüde fps düşüşü yaşanacaktır.

Bunun sorunu nasıl çözdüğü ve geliştiricilerin bu aşikâr hatayı neden atladıkları beni aşıyor."

Bence fps düşüşü hatanın ortaya çıkmasını engelliyor ya da öyle bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoaringLion -- 18 Haziran 2018; 21:15:54 >

• ana menüye gelip restore checkpoint yani en üstteki ne bastıktan sonra tekrar dene r basılı tut sol tık yap oluyo

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.