Şimdi Ara

PS3 2.76 firmware sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2.76 yükledikten sonra daha önceki sürümleri veya aynı sürümü yükleyemezsin.Full format atmak veya başka bir HDD takmakla da versiyon değişmez.Eski üretim Ps3 lerde bu böyle,yenilerdeki sistemi bilmiyorum.
  • ayrıca ps3' ün update dosyalarında region farketmez. hangisi olursa olsun
  • tüm yardımlar için teşekküler. olmazsa servise yol göründü
  • Bendede bu update ten sonra abuk subuk takilmalar kilitlenmeler oldu. Hatta gecen gece forumdan bi kac arkadasla LBP i oynarken lag tan degil 4 mbt lik baglanti var geligibi kasiyor makina, bagirip cagiriyordu. Birkac oyunda daha ayni problem oldu gerci bu aralar pek basina gecemiyorum ps3 un ama banada bir garip geldi. Update ten once hic boyle degildi.
  • sizin iş psikolojik her updatte icinden birşeyler arıyorsunuz..Ben 2 senedir ps3 kullanıyorum ilk günler bile takılma oluyordu..Yazılım donanım üzerinde o kadarda çok etkili olamaz..Sonuçta bir dizi testten geçiyor makina kullanıcı durumlarına göre farklı tepkiler veriyor olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: O-Z-G-U-R

sizin iş psikolojik her updatte icinden birşeyler arıyorsunuz..Ben 2 senedir ps3 kullanıyorum ilk günler bile takılma oluyordu..Yazılım donanım üzerinde o kadarda çok etkili olamaz..Sonuçta bir dizi testten geçiyor makina kullanıcı durumlarına göre farklı tepkiler veriyor olabilir.

Vallahi seni bilmemde ben sistem kurmaktan onlara bagli kullanicilarin dertleriyle ugrasmaktan para kazanıyorum arkadasim birakta biraz bilgimiz olsun. En basitinden vistayi kur bakalim 512 mb lik bir makinaya 1 sat kullan sonra basliyormusun xp cd sini aramaya ?

Server 2003 te yaptigin alelade update bile icinden cikilmasi zor sonuclar veriyor bazen, calisan seylerin birden alakasiz bir sekilde durmasini sagliyor. Oyle yazilim donanimi etkilemez gibi seyleri biraz daha dusunerek yazalim dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 26 Mayıs 2009; 17:56:46 >

• bu fan hep böylemi çalışacak ben sırf böyle çalışıyo diye güzelim ps3 ü garantiye verdim ya ama yine başladı
  • quote:

Orjinalden alıntı: clemenza123

bu fan hep böylemi çalışacak ben sırf böyle çalışıyo diye güzelim ps3 ü garantiye verdim ya ama yine başladı

klimalı odada 18 derecede oynayın hala fan hızlı dönmeye devam edecekmi bakalım??havalar ısındı fan tabiki yüksek seviyede dönecektir.bu arıza değildir.servise göndermenize gerek yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: isis1982

quote:

Orjinalden alıntı: clemenza123

bu fan hep böylemi çalışacak ben sırf böyle çalışıyo diye güzelim ps3 ü garantiye verdim ya ama yine başladı

klimalı odada 18 derecede oynayın hala fan hızlı dönmeye devam edecekmi bakalım??havalar ısındı fan tabiki yüksek seviyede dönecektir.bu arıza değildir.servise göndermenize gerek yok.

valla serviste bilmiyo demekki bunu gözleri patladı fanın öyle çalıştığını görünce :) benim eskisi sorunluydu ya oyuna girdkten sonra hemen başlıyodu fan çalışmaya oyundan çıkıncada devam ediyodu bu öyle değil oyundan çıkınca ses çıkarmıyo

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.