Şimdi Ara

PS3 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HDTV'de ps3te bf3 gibi oyunlar oynarken tv ayalarından game mode u acmalımıyım ve game mod ne işe yarar goruntude bi değişiklik oluyor cunku

• Bendede açık.Ama ne işe yarıyor bilmiyorum.Game mode açıp biraz renk ile oynadım.Netlik fazlaydı onu düşürdüm.Görüntü sanki low ayarından ultra high'a çıktı
  • game mode u acınca renk ve netlikle oynayamıyorum o secenekler kapanıyor benide o sıktı
  • game mod nasıl açılıyor
  • tv ayarlarından açılıyor ama bence açmamak lazım ama acmayıncada bf3 de ekran cok kotu oluyo keskinlik full kıssam bile kesik kesik oluyor ve renkler birbirine giriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: memosouza

HDTV'de ps3te bf3 gibi oyunlar oynarken tv ayalarından game mode u acmalımıyım ve game mod ne işe yarar goruntude bi değişiklik oluyor cunku

Adı üstünde game mod.Her televizyonda olduğunu zannetmiyorum.Oyun modu için geçerli,oynarken o moda geç diye konulmuş,geçin bence.
  • aslında evet ama renkler soluklaşıyor
  • Benim televizyon philips.Onda game mode,pc mode diye geçiyor.Ama bir farkı yok.Renklere ayar çekebiliyorsun.
  • bende de samsung 32c630 lcd var
    netten baktığım kadarıyla tv de oyun modu mevcut, bahsi geçmekte forumlarda fakat tv de öyle bir ayar bulamadım.
    görüntü modları olarak dinamik,standart,film ve doğal ayarları var, nerde bu oyun modu
    ----------------------
    düzeltme: ayarı buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozkir -- 30 Ocak 2012; 10:34:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_DiabLo_TR

Benim televizyon philips.Onda game mode,pc mode diye geçiyor.Ama bir farkı yok.Renklere ayar çekebiliyorsun.

kardes bendede philips war pc mode açıyorum peki renk nasıl ayarlıyorsun bende o secenek kapanıyor pc mode seçince
  • quote:

Orijinalden alıntı: memosouza

quote:

Orijinalden alıntı: TR_DiabLo_TR

Benim televizyon philips.Onda game mode,pc mode diye geçiyor.Ama bir farkı yok.Renklere ayar çekebiliyorsun.

kardes bendede philips war pc mode açıyorum peki renk nasıl ayarlıyorsun bende o secenek kapanıyor pc mode seçince

Şuan evde değilim televizyonun modeline bakamıyorum.Modelden modele değişiyor.Bendede 1-2 seçenek kapalı.Natural bilmem ne falan öyle birşey vardı o kapalı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.