Şimdi Ara

ps3 kontrolleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şimdiye kadar ps de pek oyun oynamadım,fps tarzı oyunların ps3 gamepad inde ne kadar başarılı olabileceğini merak ediyorum,ps3 kontrollerine alışmam de bi sorun olur mu acaba, en çok oynamak istediğim oyun mgs4 videolardan kolay gibi gözüküyor ama aslında öyle mi ,yıllardır mouse+klavye kullanan biri olarak kontrolleri sevebilirmiyim.

bilgi ve görüşlerinizi bekliyorum(sabırlı arkadaşların)

• Mouse+Klavye ve önüme Süper bir sistem koysalar(PC),1000 tane oyun verseler oynamam.Giderim konsolda 1 tane oyun oynarım daha iyi.

Kısacası alışmanda sorun olmaz ben ilk FPS de gameped deneyimimi BLACK adlı oyunla yaptım çok kolaydı.Çok kolay nişanda alıyordum...Hiçte zor değil.Ve çok zevkli.Özellikle BF:BAD COMPANY yi bitirip Online oynarsan başından kalkamassın/(bence)...
  • teşekkürler bazı konsol çekemeyenlermidir nedir konsolda fps oyun oynanmaz diyince dedim zevkli olmazsa
  • Arkadaşım sana şöyle açıklayayım.Alışman sorun olmaz belli bir zaman sonra alışırsın ve oynadığın oyunu da bitirirsin.Zaten düşmanlar da senin analogla oynadığını bilircesine seni ıskalarlar veya ateş etmezler.Ama zevk alır mıyım diyorsan kimi alıyorum diyor ama ben kesinlikle zevk alamıyorum,alabileceğimi de sanmıyorum.İstediğim hızda ve hassaslıkta hareket edemediğim için hep bir rahatsızlık ve arcade oynanış hissi veriyor.Gamepad klavye mouse ikilisinin yerini asla tutmuyor fps'de,ama istersen klavye+mouse takabiliyorsun.Ben mümkün olduğunca fps oynamamayı tercih ediyorum.MGS zaten tps türünde olduğu için aşırı zorluk çıkarmaz...
  • Klavye ve mouse gibi kontrol hakimiyeti bulaman zaten ama elin alıştımı arada fark yok gibi oynarsın
  • alışınca oynuyorsun merak etme.. oynanmaz diyenleri cod4 online'a alalım. öyle bi 'alışanlar' var ki siz silahınızı kaldıramadan ölüyorsunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mens Rea

Arkadaşım sana şöyle açıklayayım.Alışman sorun olmaz belli bir zaman sonra alışırsın ve oynadığın oyunu da bitirirsin.Zaten düşmanlar da senin analogla oynadığını bilircesine seni ıskalarlar veya ateş etmezler.Ama zevk alır mıyım diyorsan kimi alıyorum diyor ama ben kesinlikle zevk alamıyorum,alabileceğimi de sanmıyorum.İstediğim hızda ve hassaslıkta hareket edemediğim için hep bir rahatsızlık ve arcade oynanış hissi veriyor.Gamepad klavye mouse ikilisinin yerini asla tutmuyor fps'de,ama istersen klavye+mouse takabiliyorsun.Ben mümkün olduğunca fps oynamamayı tercih ediyorum.MGS zaten tps türünde olduğu için aşırı zorluk çıkarmaz...

mouse la hızlı hareket etmek benimde hoşuma gidiyor inşallah sorun çıkmaz,isabet ettirme zorluk çıkartcak gibi beni düşündüren o, devamlı parça alıp 1 yıl sonra değiştirmek istemiyorum artık ps3 istiyorum artık

• İsabet ettirme olayına fazla takma bence zamanla alışıyorsun.Sen keyif aldıktan sonra kimse sana oynanmıyor vs diyemez zaten,dese de önemi yok.

Pc içi parça olayı da farklı bir konu.İmzandaki sistemi ne zaman topladın bilmiyorum ama seni en az 1.5 yıl idare edecektir.Daha sonra işlemcin de iyi olduğundan sadece ekran kartını değiştirerek 1.5-2 yıl daha götürebilirsin.Bence fps ve stateji oyunlarına pc'nde devam et gerisini de konsolda oyna en mantıklısı bu.Açıkçası yeterli sistemin varsa bir Bioshock oyununu gidip de ps3'te veya xbox'ta oynamak saçma olur...
  • 7 ay oldu sistemi toparlayayı idare ediyo yine hakkını vermek lazım ama bir mgs4 varken içim gidiyo ps3 e ,zaten ps3 ü ona özel oyunları için alıcam bilgisayara çıkmış bi oyunu dediğin gibi ps3 te oynamam yığınla para zaten oyunları
  • quote:

Orjinalden alıntı: samwet

teşekkürler bazı konsol çekemeyenlermidir nedir konsolda fps oyun oynanmaz diyince dedim zevkli olmazsa

Aynen Çekemeyenler , Pc ye milyarlar harcayıp sonra oyun bekleyip,kafasını duvarlara vuranlar konsola çamur atıyor kendince
  • quote:

Orjinalden alıntı: samwet

7 ay oldu sistemi toparlayayı idare ediyo yine hakkını vermek lazım ama bir mgs4 varken içim gidiyo ps3 e ,zaten ps3 ü ona özel oyunları için alıcam bilgisayara çıkmış bi oyunu dediğin gibi ps3 te oynamam yığınla para zaten oyunları

Aynen hocam ben de öyle yapıyorum zaten.MGS gibi gelecek exc. oyunlar için güzel seçim ps3.Xbox'ın çok iyi exc. oyunları geç de olsa pc'ye geliyor daha iyi bir şekilde orada da oynanabilir yani.Gears of War mükemmel bir oyundu mesela keza Mass Efect de öyle...
  • Arkadaşlar Call of Duty 4 vardı bende.Bu sabah oynıyım mı oynamıyım mı dedim.Sonra bir bakayım ya nolur diye bir baktım kibakış o bakış
    Akşam saat 9 sıralarında oyunu bitirdim.Çok güzel oynanılıyor kafanı takma sen.Zevk de alırsın.Bir aşamadan sonra Cod4te yakınlaştırmana gerek kalmıyor.Adamların yanından geçiyorsun vuruyorsun.Çok kolay geliyor
  • iyi o zaman siz öyle diyorsanız öyledir el becerisiyle alışır takılırız yalnız ps anolog stick lerinden şikayetçi olanlar var logitech bakıcaz heralde ,fazla oyunda almam heralde yalnızca exc. olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.