Şimdi Ara

PS3-Pc bağlantısı [PS3 üzerinden avi/divx izleyebilme] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
15.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aslında .avi dosyası direk içine atilip izlenebiliyormu?
  • dostum eline sağlık program mükemmel çalışıyo.. daha önce media player 11 ile yapıyordum bu işlemi ama nero çok daha başarılı ve hızlı.. yalnız ufak bi ekleme yapayım ben scout kullanmadım direk nero media home üzerinden istediğim klasörleri paylaştırdım kısacası indexleme yapmadım öylede çalıştı..
    paylaşım için teşekkürler bu yöntem süper
  • çok güzel paylaşım. eline sağlık arkadaşım.
  • kardes supersin eline saglk..
  • cok yararlı bir paylaşım..eline saglık
  • ve bu işlemi sanırım 20 gblik ps3 konsollar yapamıyor sanırım:-(
  • paylasımın için saol
  • Nero mediahome ile düne kadar rahatça bilgisayar-ps3-televizyon üzerinden video seyredebiliyordum.Fakat dün "şimdi indeksle" butonuyla harici dvd sürücüsünüde indeksleyince videolar çıkmaz oldu.Sonra Dvd sürücü üzerindeki indeksi kaldırıncada geri gelmedi.Ps3'te artık videolarıma gidince "Dlna protocol 4405 error" hatası veriyor.Bu hatayı kaldırmak ve videolarımı seyretmek için ne yapmalıyım?
  • ben pc ile ps3 ü wireless le bağlıyorum bağlantıda bi sorun yok fakat video açmaya kalkınca dlna error 2006 ardından da hemen aynı hatanın 501 kodlusu çıkıyor ve pc media server çalışmayı durdurdu diyor.ps3 fw 2.40 kullanıyorum sorunun cevabı var aslında ama benim ingilizcem olmadığı için size danışmakta yarar görürdüm, şimdiden ilgilenenlere teşekkürler.
  • sorunu nero nun son sürümüyle çözmüş bulunmaktayım
  • http://blog.us.playstation.com/2007/12/17/firmware-update-v210/

Firmware Update (v2.10)
    + Posted by Eric Lempel // Director, PlayStation Network Operations

Firmware Update v2.10 is now live. This new system update enhances media playback on the PLAYSTATION 3 in a number of ways that the PS3 community has indicated are important.

We are introducing a much-requested video playback format with this update: DivX and VC-1 (WMV) videos become playable in the Video section of the XMB. This update also brings the PS3’s Blu-ray drive up to Profile 1.1. “Picture in Picture” and other enhancements become available on Profile 1.1 compatible Blu-ray discs.

A voice changer feature is added, enabling you to change the tone of your voice during voice or video chat.

As always, we’re committed to enhancing PLAYSTATION 3 functionality, and we’ll continue to post firmware update details on the blog as they are released.

firmware 2.10 ile DivX and VC-1 (WMV) desteklendigi soylenmiº, birde videolari oynatirken menude subtitle seçenegi var orda hangi formatta subtitle destekleniyor ..

• http://blog.us.playstation.com/2008/03/20/firmware-v220-bringing-bd-live-to-ps3/comment-page-8/

firmware 2.20 ile birlikte divx ler için subtitle destegi gelmiş..

Here are some of the other new features/enhancements that will be included in Firmware v2.20:

The ability to copy PS3 Music and Photo playlists to a PSP system. We introduced the ability to create Music and Photo playlists on the PS3 in firmware update v2.0. Now you can easily export your playlists to your PSP.
    You can now play DivX and WMV format files that are over 2 GB. In addition, you can now display subtitles when viewing DivX files.
    Resume Play - begin playing a DVD or BD disc from the point where you previously stopped it, even if you eject the disc and insert a different movie or game.
    Use your PSP as a remote control to play back your music files on your PS3 without turning on your TV.
    The Internet browser now displays some web pages faster. In addition [Save Target] has been added as an option under file. This option lets you save a file that is linked to a web page to your PS3 hard drive or storage media.
    There are a few other tweaks and upgrades included in v2.20 - we’ll provide more specifics as the update is about to go live.

• arkadaşlar herşeyi doğru yaptım,ps3de de görebiliyorum videoları ama bazılarını açmıyor.bazı videolarda video is corrupted" gibi birşey yazıyor(tam hatırlayamadım), bazılarında dosya türünün desteklenmediğini yazıyor ama bir avi uzantılı videoyu açtı, diğer avi uzantılıda dosya türü desteklenmemektedir dedi neden böyle oluyor
  • arkadaşlar,

ps3 üme en son güncellemesini dahi yapmama rağmen niye divx filmlerin altyazılarını görmüyor anlamıyorum. subtitle ı seçtiğimde olmadığı / desteklemediği yazısı çıkıyor, aynı durum external HDD yi bağladığımda da oluyor. hatta içindeki dvd formatlı filmlerde de subtitle yok diyor. anlayamıyorum.

çözümünü bilen varsa bildirirse sevinirim.
  • bu yöntem ile pc'deki blu-ray filmlerimi izleyebilirim ?

bahsettiğim Orjinal Blu-Ray filmler mkv felan değil yani. .m2ts uzantılı felan.

Cyberlink PowerDVD ile izleyebiliyorum pc'imde...

Bilgi verebilcek arkadaş varsa sevinirim.

Teşekkürler,
  • Yardımcı olabilecek varmı acil bir cevap bekliyorum çok önemli. PC de oynattığım gibi blu-ray i ps3 ile oynatabilirmiyim bu yöntem ile ?

quote:

Orjinalden alıntı: jediknight

bu yöntem ile pc'deki blu-ray filmlerimi izleyebilirim ?

bahsettiğim Orjinal Blu-Ray filmler mkv felan değil yani. .m2ts uzantılı felan.

Cyberlink PowerDVD ile izleyebiliyorum pc'imde...

Bilgi verebilcek arkadaş varsa sevinirim.

Teşekkürler,
  • kimseden ses yok :S
  • eklemek isteyen milyonda1
    ps3 nikim
  • Güzel rehber, ellerine sağlık.

Denedim ve çalıştı, cidden saol..
  • Arkadaşlar, bende torrentten axxonun avi filmlerini indiriyorum sora memory card a atıp ps3 takıp izliyorum ama bazı avi filmleri açıyor bazılarını açmıyor hata veriyor bir bilgisi olan var mı??
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.