Şimdi Ara

[PS3] PES2011 MASTER LİG Online (Antrenör Modu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PeS 20011 Master Lig Online Antrenör Modu ile ilgili konuları bu başlıkta yazsak nasıl olur...
    Bilek ve antrenör mod çok farklı.. özellikle oyuncu taktik bilgileri arayan arkadaşların ki bende bunlardan biriyim o kadar sayfada zorlandığını düşünüyorum...
    Bol Gollü Ligler :))

• İşlerimin yoğunluğundan bir süre online mod oynayamadım.. Bu gece düşündümki antrenör mod oynayabilirim :)) Ve hesabı açtım.. Bir süre sadece antrenör mod oynayarak pes yaşantıma devam edicem :))

Oyuncuların büyük çoğunluğunu sattım bi kaç ekleme ile takımı bu hale getirdim . Bu saat itibari ile turnuva yok.. ilk maçımı yapmak için sabırsızlanıyorum :))

Yardımlarınız gerekebilir.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciseppe -- 22 Ağustos 2011; 5:43:53 >
  • Cahill den beklediğim performnsı bulamadım.. Yenilip duruyorum .:) Ama sorun değil para kasıyorum Bu gece bir transfer yapabilirim.. 2-3 m arası Antrenör modda test edilip onaylanmış bir forvet arıyorum ..

Cahili oos 'a cekerek denicem bide olmazsa yol vericem gitsin :)
  • İlk 16 yı gördüm bakalım nasıl sonuçlancak :) gelsin paracıklar..
    Hala oyunuc önerilerinizi bekliyorum..
  • 2 transfer yaptım.. jovetic' tn inanılmaz memnunum.. takımın diğer oyuncularıda iyileşştikçe daha iyi performan verecğini düşünüyorum :)

Ruskin , minanda ve kaleci yi değiştirmek için kolları sıvadım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciseppe -- 23 Ağustos 2011; 4:17:46 >
  • E'too İle 2 li forvet güzel oldu :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciseppe -- 24 Ağustos 2011; 20:56:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.