Şimdi Ara

ps3 slim ve killzone (bozuk blu-ray sürücü) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bide şu soruma cevap verirseniz çok mutlu olacam adamlarla ona göre konuşayım. Bu dualshock3 paket içinde geliyor mu? poşet felan gibi birşey. benimki direk kutunun içinden paketsiz çıktı kullanılmış mı diye şüpheleniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysalor

Bide şu soruma cevap verirseniz çok mutlu olacam adamlarla ona göre konuşayım. Bu dualshock3 paket içinde geliyor mu? poşet felan gibi birşey. benimki direk kutunun içinden paketsiz çıktı kullanılmış mı diye şüpheleniyorum.

ds3 poset ıcınden cıkar agzıda bantlı olması lazım sarı bı bantla oyle dırek posetsız cıktıysa o kutu acılmıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_turco_06

quote:

Bide şu soruma cevap verirseniz çok mutlu olacam adamlarla ona göre konuşayım. Bu dualshock3 paket içinde geliyor mu? poşet felan gibi birşey. benimki direk kutunun içinden paketsiz çıktı kullanılmış mı diye şüpheleniyorum.

ds3 poset ıcınden cıkar agzıda bantlı olması lazım sarı bı bantla oyle dırek posetsız cıktıysa o kutu acılmıs

sağolasın hocam adamların yaptığı çok ayıp yarın gidip cıngar çıkartıcam. resmen açılmış paketi verdiler. uuuv yarın kavga var . olayın sonucunu yazarım buraya kavgadan sağ çıkarsam. böyle bi durumda bile nasıl geyik yapabiliyorum valla şaşılacak şey.

• adam toplayalım Ankara'dan
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2shae

adam toplayalım Ankara'dan

tamam kanka süper olur. yarın sony store ile yapılacak kavga'da varım diyenler buraya yazsın.
  • arkadaşım ds3 poşetten çıkıyor,ya başkasından dönmüş üründür,yada teşhir ürünü olabilir.
  • quote:

Yardım eden herkese teşekkürler. Killzone 2 Limited Edition'u arkadaşa geri verdim. O da bana Metal Gear 4 ü verdi ve esrarengiz bir biçimde oyun çatır çutur çalışıyor. Sevindim gerçekten . Killzone da Blu-Ray medyasının bozuk olmadığı kesindi arkadaş oynuyodu ama bende nedense takınca Games klasörü altın gözükmüyordu. Bunun nedenini hala çözemedim ama olsun metal gear da bana yeter (Limited Edition olmasından dolayı olabilir mi acaba?)

Bu arada versiyonda sorun yok 3.01.

Haci bende de gorunmuyo bi aralar,eski demolardan birini indir(yeni demolarda olmuyor),demoya gir cik;blu-ray gozukuyor.Ben kac aydir oyle kullaniyorum.Hatta bazilari hatirlarlar lens bozuldu zannetmistim

• quote:

Orijinalden alıntı: egoktepe

quote:

Yardım eden herkese teşekkürler. Killzone 2 Limited Edition'u arkadaşa geri verdim. O da bana Metal Gear 4 ü verdi ve esrarengiz bir biçimde oyun çatır çutur çalışıyor. Sevindim gerçekten . Killzone da Blu-Ray medyasının bozuk olmadığı kesindi arkadaş oynuyodu ama bende nedense takınca Games klasörü altın gözükmüyordu. Bunun nedenini hala çözemedim ama olsun metal gear da bana yeter (Limited Edition olmasından dolayı olabilir mi acaba?)

Haci bende de gorunmuyo bi aralar,eski demolardan birini indir(yeni demolarda olmuyor),demoya gir cik;blu-ray gozukuyor.Ben kac aydir oyle kullaniyorum.Hatta bazilari hatirlarlar lens bozuldu zannetmistim

allah allah neden öyle acaba? yazılımsal bir şey mi ? bende şu an hiç çalışmıyo ondan faydalanıp, götüreyim belki değişme yaparlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: egoktepe

quote:

allah allah neden öyle acaba? yazılımsal bir şey mi ? bende şu an hiç çalışmıyo ondan faydalanıp, götüreyim belki değişme yaparlar.

büyük ihtimalle sorununuz yazılımsal. ya system restore yapın yada gidip aldığnız yerden değişim isteyin.yada para iadesi.

• ben system restore yaptım quick format ile bir şey farketmedi. hard format mı atsam acaba ?
  • quote:

ben system restore yaptım quick format ile bir şey farketmedi. hard format mı atsam acaba ?

aslında denemek lazım. ama ters giden bir şey olursa uğraş dur.bence değişim yada para iadesi istesen daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritc85

quote:

ben system restore yaptım quick format ile bir şey farketmedi. hard format mı atsam acaba ?

aslında denemek lazım. ama ters giden bir şey olursa uğraş dur.bence değişim yada para iadesi istesen daha iyi olur.

tamam ya bi yarın deneyeyim değişirlerse en güzeli. iadeye gerek yok ellerinde çok ps3 vardı başka birini versinler işte. daha ps3 ile haşır neşir olamadan veda etmek pek hoş olmaz ben burdan ne oldu ne bitti yazarım gene.
  • zaten yeni aldın iade hakkın vardır illaki git ver başkasını al bu kdr basit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: So say we all

zaten yeni aldın iade hakkın vardır illaki git ver başkasını al bu kdr basit.

evet ya tam bi hafta olacak işte.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: spiritc85

quote:

tamam ya bi yarın deneyeyim değişirlerse en güzeli. iadeye gerek yok ellerinde çok ps3 vardı başka birini versinler işte. daha ps3 ile haşır neşir olamadan veda etmek pek hoş olmaz ben burdan ne oldu ne bitti yazarım gene.

en iyisini yaparsın zorluk çıkartırlarsa yılma tüketici mahkemesinden gir şikayetvardan çık.umarım zorluk çıkarmazlar.

• bluray diski takarken resimli kısmı yukarı gelcek yanlış takma
  • noldu acaba merak ettım sımdı aldılarmı geri
  • quote:

Orijinalden alıntı: KUMANDANASKER

bluray diski takarken resimli kısmı yukarı gelcek yanlış takma

Merak etme öyle taktım :D

Arkadaşlar mağazaya gittim bugün, adam pek inanmadı ilk başta, oyun ntsc olmasın felan diye saçmaladı. Sonra orada denedik ilkinde oyun açıldı sonra dedim bi çıkar gene tak. Bundan sonra açılmamaya başladı. Fakat anında değişim yapmadılar, çok ısrar ettim, müdürle bile konuştum telefon ile fakat önce servise gitmesi gerekiyor dedi. Bende götürdüm servise, durum 2-3 gün sonra belli olacak ama büyük ihtimal yenisini verecekler. Servisteki adamların konuşmasında öyle bir hava vardı. Olayın tam sonucunu gene yazarım buraya.

• Biraz önce servisten aradılar, gidip değişme raparunu alacağım. Sonra onunla mağazadan yenisini verecekler.
  • quote:

Biraz önce servisten aradılar, gidip değişme raparunu alacağım. Sonra onunla mağazadan yenisini verecekler.

hayırlısı olsun yenisi vermelerine sevindim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.