Şimdi Ara

PSN de TR hesabı açtım US hesabı da açabilirmiyim ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
13.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler PSN kayıt olmak bu kadar kolay mı?

http://www.youtube.com/watch?v=l2Yriwu59F8

Kredi kartı falan girmek zorunda mıyım numarasını? alış veriş sırasında belki paybyme kullancam belki kredi kartı . onu en baştan girmesek?
  • I-C-O kullanıcısına yanıt
    kardeşim biraz geç geldim konuya ama verdiğin adresi yazınca böle hata alıyom :(
     PSN de TR hesabı açtım US hesabı da açabilirmiyim ?
  • Yıllarca bu adresten bir sürü hesap açtım ve açtılar. Hatta en son çok yakın bir geçmişte bile açtım.
    Hiç bir sorun olmamıştı şimdiye dek.
    Hatta test için şimdi bir Amerikan PSN açayım dedim ama şu uyarıyla karşılaştım:

"Bu sistemle ilişkilendirilebilecek Sony Entertainment hesap sayısı üst sınırına ulaşıldı. Lütfen varolan bir hesap kullanın"

"Kullanıcı" sayım sınıra (16) dayanmamış bile. Hatta 1-2 hesabı ve Kullanıcı'larını sildim ama yine de olmadı.

Sony, yine iş çıkardın başıma.

O adres olmadıysa bunu dene derim:

Street Address: 25 Melville Park Rd. Suite 110 Melville
    City: Newyork
    State: Newyork
    Postal code: 11747

tmm dır yaptım sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: turee00

tmm dır yaptım sağol

Rica ederim, hayırlı ola.
    yalnız karşıma böle bişe geldi
     PSN de TR hesabı açtım US hesabı da açabilirmiyim ?
    Bir mesajını yazmak kaç saatini alıyo çok merak ediyorum ya neden bu kadar uğraşıyorsun ki ayrıca şu smileyler çok iyi ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turee00

yalnız karşıma böle bişe geldi
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1584650/91971b42-9cc7-44b9-9342-6be13b033bcd.png

Bu Amazon muydu?
    Ben de internetten PSN'e kayıt oluyorsun sandım. İnan ki 2 gündür aşırı uykusuzum , haliylede dikkatsizim.

Amazon.com ile pek münasebetim olmamıştır. Seni bu konu ile ilgili olan Armag3d0n'a yönlendireyim. Sana Amazon ile ilgili her detayı verecektir. Profili (PM atabilirsin):

quote:

Orijinalden alıntı: çaylak98

Bir mesajını yazmak kaç saatini alıyo çok merak ediyorum ya neden bu kadar uğraşıyorsun ki ayrıca şu smileyler çok iyi ya

Eyvallah. Valla sizinle aynı sürede atıyorum.
    Sadece yoğun mesajlarımda 10 küsür saniye fark ediyordur. Tabii mesajlar uzadıkça yazma süreside uzar.
    />

• PS4 aldım TR PSN açtım fakat 5-6 oyun var ve hiç bir özelligi kullanılmıyor :D rezillik. US hesap açsam kredi kartımla alısveriş yapamazmıyım ?
  • Dewrimo kullanıcısına yanıt
    Us UK vs hesaplarda kredi kartı kabul etmiyor.. Amazondan 10-20-50 $ kredi alıp o şekilde kullanabilirsin.. ben öyle yapıyorum
  • UK & US hangisi daha iyi sizce
    Adres için sağol, bende GS derneğinin adresini kullanıyordum belki kotası dolar , psn için.
    Bi daha kine Facebook.com un şirket adresini kullanacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

Adres için sağol, bende GS derneğinin adresini kullanıyordum belki kotası dolar , psn için.
    Bi daha kine Facebook.com un şirket adresini kullanacağım

Rica ederim.

• Arkadaşlar. Download hızı çok yavaş değil mi? Bende mi böyle bir tek. Oyun satın aldım psn den çok yavaş iniyor. 10-15 sn de 1 mb iniyor. Hızım 10 mb ama şu an kotayı geçtiğimden 3 mb. Hesap yaptım. Şöyle 10 sn 1 mbyte sa 10 san 8 mb saniyede de yani hız 0,8 mbit oluyor. Saçmalık. Sizde nasıl durum. Kablosuzdan bağlı bu arada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedycruiser

Arkadaşlar. Download hızı çok yavaş değil mi? Bende mi böyle bir tek. Oyun satın aldım psn den çok yavaş iniyor. 10-15 sn de 1 mb iniyor. Hızım 10 mb ama şu an kotayı geçtiğimden 3 mb. Hesap yaptım. Şöyle 10 sn 1 mbyte sa 10 san 8 mb saniyede de yani hız 0,8 mbit oluyor. Saçmalık. Sizde nasıl durum. Kablosuzdan bağlı bu arada.

Bende AKK yedim, kota dolu yani,5 saatte thief oynanabilir duruma geldi, yani 11gb falan galiba baktımda, bekleme moduna alın orada hızlı iniyor bende galiba.
  • Bekleme dediğiniz stand by mode da download yapabiliyor mu? *****Araştırdım bu olanaksız.

Sorun bende ozaman büyük olasılık. Modemdenmi bağlantımdan mi bilmiyorum. Belkide kablolu bağlamak lazım.

@Harpooner

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 27 Mart 2014; 12:17:13 >
  • quote:

Bekleme dediğiniz stand by mode da download yapabiliyor mu? *****Araştırdım bu olanaksız.

Sorun bende ozaman büyük olasılık. Modemdenmi bağlantımdan mi bilmiyorum. Belkide kablolu bağlamak lazım.

@Harpooner

bende wifi kullanıyorum, bekleme modu yani sarı ışıklı modda download devam ediyor makinanızda psn+ var ise.
  • Plus yok maalesef. Doğru olabilir. Ben bi test ediyim bakalım download edicekmi?****Hayır yapmıyor. Belkide plus olmalı heralde. Teşekkürler...

Düzeltme: Galiba siz ps4 dan bahsediyorsunuz. Onda mümkünmüş. bende ps3 var...Neyse teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 27 Mart 2014; 12:36:18 >
  • quote:

Plus yok maalesef. Doğru olabilir. Ben bi test ediyim bakalım download edicekmi?****Hayır yapmıyor. Belkide plus olmalı heralde. Teşekkürler...

Düzeltme: Galiba siz ps4 dan bahsediyorsunuz. Onda mümkünmüş. bende ps3 var...Neyse teşekkürler...

ohh, pardon hiç dikkat etmemişim ps3 olacağı aklıma gelmedi.
  • Arkadaslar yeni ps kullanicisiyim.amerikadan ps 4 ve fifa 14 aldim kendime fakat tr de actigimda fifa 14 ultimate team de fifa points satin almak istedigimde hata veriyor.bunun icin amerika hesabim mi olmasi gerekir?ve eger oyleyse amerikan hesabini nasil alirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.