Şimdi Ara

Psn plus ve DLC'ler hakkında...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir kaç sorum var arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim. Forumda yazılmışsa affola. Yoğun çalıştığım için araştıramadım. Şimdi Us Psn Plus üyeliği aldım. Hesabı ana hesap yaptım. TR Psn hesabıda açtım.

1- Herhangi bir PAL oyun satın aldığımda tekli ve çoklu oyuncu modlarını rahatça oynayabiliyor muyum ? Hangi hesapta ?
    2- Aldığım PAL oyuna DLC satın alabiliyor muyum? Alırsam çoklu oyuncu modunu oynayabiliyor muyum? Hangi hesapta ?
    3- Battlefield 4 Premium Edition (PAL) kutulu oyun alırsam DLC'leri oynayabiliyor muyum ? Hangi hesapta ?

Sabırla cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim...

• Oyun hangi bölgedense DLC'leri o bölgeye bağlı PSN'den alman gerekiyor. Mesela 2. bölge Battlefield 4 alırsan DLC'leri TR PSN'den alman gerekecek. Ana hesap yaparsan hem Plus hem de DLC'leri cihazda kayıtlı tüm hesaplarda da kullanabilirsin. Oyunun tek ve çok kişilik modlarını oynamada bölge kodu önemli değil.
  • Pal oyun ve dlcleri oynayabilmek icin tr hesabini ana hesap yapmaniz lazim. Eger us hesabini ana hesap yaparsaniz dlcleri kabul etmez. Online'da bir siknti yok bildigim kadariyla
  • Teşekkür ederim. Plus üyelik US'de kalacak. TR hesaptan (ana hesap) DLC ve çoklu oyuncu modunu oynayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samwet

Teşekkür ederim. Plus üyelik US'de kalacak. TR hesaptan (ana hesap) DLC ve çoklu oyuncu modunu oynayacağım.

plus uyelik ana hesapta olmali hocam yoksa oynayamazsiniz. dlc veya plus arasinda bir secim yapmaniz lazim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.