Şimdi Ara

PSU GPU’ya Coil Whine Yaptırır Mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben klavye mouse olmadan yapamam hocam PS5 halihazırda var sadexe exclusive oyunlar için kullanıyorum. Laptop konusunda da hakkınız var ama en azından şıkırtı tıkırtı yok ya.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • HyruleWarrior kullanıcısına yanıt

benim yakın zamanda hayalim neydi biliyor musun son çıkan macbook prolardan alıp oynamaktı. apple son işletim sistemimde dx12 metal destekleyecem bütün oyunlar deyip sonra 3 5 oyuna destek çıkardı tam bir hayal kırıklığı oldu. macbook pro kasarsan fanı dönüyor, air'de fan da yok. notebooklar sıkıntı gerçekten parayla çözülecek gibi değil. en pahalısını alsan ısınır ses yapar sürekli prizde durur yükseltelim desen olmaz. birader para var huzur var yaptı döndü dolaştı baktı olacak gibi değil HP'den sistem aldı bir iki parçasını opsiyon değiştirip ama katar'da yaptı bu işi. bizde yok nedense şöyle markalı dell hp vs toplama pc oyun için ya da var çok mu pahalı hiç görmüyorum bahseden? hp omen, dell alienware var yani oyun için özel serileri bu tip notebook da pek görmüyorum. en güzeli uzman bile olsan çip krizinden sonra artık mevzu tamamen şans olduğu için ne kadar bilirsen bil o yüzden kendin toplayacaksın ama kasa psu anakart ekran kartı soğutucu monitör klavye mouse komple rog olacak. var öyle bir video bende görsen yuuuh dersin. tabi ben o kadar abartı demiyorum ama hp dell gibi birbirine uyumlu pc yoksa birbirine uyumlu marka lazım masaüstü pc gibisi yok çünkü.

• biraz meslekle ilgili bir durum. öğrenciyken konsol aklımdan bile geçmezdi ama masabaşı işe başlayınca desktop çekilmez bir hal alıyor. Şuan %80 PS5, %20 PC de oyun oynuyorum.

eskiden neredeyse tüm pc oyunları klavye mouse ile düzgün çalışacak şekilde tasarlanırdı. hatta çoğu oyun doğru düzgün gamepad desteklemezdi bile. şu twitch çıktıktan sonra apex gbi bir oyunda gamepad ile neler yapıldığını görünce kafama sıçayım dedim bu kadar sene klavye mouse ile fps oynamışım diye. analogtaki hassasiyet ile mouse'un alakası yok

• Jake Lockley kullanıcısına yanıt
    Evet Macbook hayal kırıklığı oldu biraz. Halbuki o kompaktlığı ve gücüyle çok da şahane olurdu.

Diğer taraftan dediğinin haklılık payı var hocam komple aynı marka sistem belki sıkıntı ihtimalini sıfırlamaz ama en aza indirgeyecek tek ihtimal. Her markanın en iyi olduğu alandan ürün alıp sistem toplamaktansa tüm sistem iyi bi markadan olacak komple.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyruleWarrior -- 28 Ocak 2024; 10:51:26 >
  • ebenama kullanıcısına yanıt
    O hissiyatı bir ara PC yokken konsolda ben de yaşadım hocam. İlk defa her şeyi konsoldan oynayanların kafasını anladım. Ama nadir de olsa rekabetçi fps oyunlarında yavaş kaldığımı hissettiğim anlarda mouse arattı bana o sebeple dönemedim bi daha geri. GoW, Witcher tarzını oynamak gerçekten PC’ye göre konsolda hele 4K çok güzel bir deneyim ama gerçekten.

• Bu arada bu mesajı bilerek ayrı atıyorum. Konuya zaman ayırıp mesaj gönderen herkese teşekkürler. Hem bahsettiğim sorunla ilgili fikirler beyan edildi, yardımı da oldu hem konudan bağımsız tatlı bir muhabbet döndü. Katkıları için herkese teşekkürler.

PSU’nun garanti sürecinden bilahare bahsedeceğim konuda.

• Garantiye gönderdiğim PSU sıfır ile değişti. Henüz elime ulaşmadı. Ulaşınca ekran kartını ve PSU’ı tekrar deneyim bilgi vericem.

• HyruleWarrior kullanıcısına yanıt
    Güncelleme; gelen PSU montajını yaptım ekran kartındaki ses devam ediyor. Ekran kartını da garantiye gönderiyorum.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.