Şimdi Ara

PSU yetersiz mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bende de OCZ 600 W var. Bilgisayarda bazı sorunlar yaşıyorum. FPS yüksek olsada görüntü vantageta taksit taksit geliyor. Bazen bilgisayar donuyor oyundayken 5 saniye kadar. sonra düzeliyor. Saüda solda güç kaynağı sorunlarına bakarken paso OCZ 600 w görüyorum. Bu kadar da tesadüf olamaz. Zamanında ucuza güzel güç kaynağı aldım diye sevinmiştim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murjuk

Arkadaşlar bende de OCZ 600 W var. Bilgisayarda bazı sorunlar yaşıyorum. FPS yüksek olsada görüntü vantageta taksit taksit geliyor. Bazen bilgisayar donuyor oyundayken 5 saniye kadar. sonra düzeliyor. Saüda solda güç kaynağı sorunlarına bakarken paso OCZ 600 w görüyorum. Bu kadar da tesadüf olamaz. Zamanında ucuza güzel güç kaynağı aldım diye sevinmiştim...

Evet sorunlu bir seriye denk geldik herhalde cok hasssas cıhaz cıktı bunlarne yazıkkı
  • OCZ 600W = FSP Epsilon 600W

FSP bir Enermax, bir Seasonic değil, 3. sınıf bir üretici sonuçta (bkz. fenomenhaa'nın üst konusu).

FSP BlueStorm'lara o Blue'luğunu veren fanların nasıl 2 yıla kalmadan uçak sesi çıkarmaya başladığı hala aklımızda. O yüzden diyoruz hep bir güç kaynağı alırken evladiyelik olmasını istiyorsanız bugün nasıl çalıştığına değil 3 yıl sonra nasıl çalışacağına dikkat etmeniz gerekir. Bunun için de en güvenilir yol 1. sınıf bir üreticinin ürününü almaktır.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.