Şimdi Ara

Puan kırılması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hacılar, geçen sene 47 puan geldi okuldan. Yerleştik bir yere. Bu sene tekrar gireceğim sınava. Malum yarıya iniyor puan. Geçen sene Ygs'de 37.000 devamında da Lys'ye çalışmayarak 51.000 olmuş idim.

Tekrar başladım çalışmaya. Mat-1 35 civarı, fen de 25 civarı dolanıyor 1 haftada. Mat-2 2 haftaya biter gibi. Geriye kaldı fen. Yarıyo iniyor demiş idik, yaklaşık 23.5 puan gelecek okuldan. Diyeceğim o ki; 20.000 olabilmem için önümde bir engel var mıdır?(Puan kırılması hadisesi olmayaydı böyle saçma bir soruyu hiç sormazdım )

Sayısalım bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagribey57 -- 28 Ocak 2013; 21:02:50 >

• Hamda 6.000 veya 7.000 olursan olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelastnight

Hamda 6.000 veya 7.000 olursan olur.

Harbi mi la?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dahicocuk

Hacılar, geçen sene 47 puan geldi okuldan. Yerleştik bir yere. Bu sene tekrar gireceğim sınava. Malum yarıya iniyor puan. Geçen sene Ygs'de 37.000 devamında da Lys'ye çalışmayarak 51.000 olmuş idim.

Tekrar başladım çalışmaya. Mat-1 35 civarı, fen de 25 civarı dolanıyor 1 haftada. Mat-2 2 haftaya biter gibi. Geriye kaldı fen. Yarıyo iniyor demiş idik, yaklaşık 23.5 puan gelecek okuldan. Diyeceğim o ki; 20.000 olabilmem için önümde bir engel var mıdır?(Puan kırılması hadisesi olmayaydı böyle saçma bir soruyu hiç sormazdım )

Sayısalım bu arada.

Biliyosun geçen sene AOBP vardı. Bu sene OBP var.

Tabi kesin emin değilim o şekilde mi hesapladın onu da bilmiyorum ama sanırım senin ''diploma puanı x 5 x 0.12'' yapıp onu yarıya bölmen gerekebilir.

Ama bi sor soruştur. Kesin bi bilgim yok.

• Yaklasik 21 puan gelecek o zaman. O halde, sansim nedir? :D Fena gaza geldim zaten, gunde 8 saate yakin calisiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.