Şimdi Ara

Qasqai mi 3008 mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Qashqai var bende 2017 memnunum tam bı mantık arabası. Ekonomi . ikinci el. Sorumsuzluk gibi kriterlere hitap ediyo. Ama sürüş keyfi sportif tasarım ve geniş iç hacim isterseniz 3008 derim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim. 3008 aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serdenboduroglu kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam, Allah tekerine taş deydirmesin.
    süreç nasıldı yazildiktan sonra teslimatı ne kadar beklediniz? ve motor-paket-fiyat nedir ayıptır sorması?

• suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Aslında Ağustos başında 2008 1.5 allure için anlaştık. Sözleşmeye göre 21 Ağustosa kadar paranın tamamını ödemem gerekiyordu. 275 bin tlsini 21 Ağustosa kadar ödedim. Satış danışmanına 25 bin tl sini 31 Ağustosa kadar ödesem sorun olur mu diye sordum. Sorun olmayacağını söyledi.31 Ağustosta 25 bin tl ödeyecektim ki vergi artırımı geldi. Bu arada bayi bana 21 Ağustosta fiya garantili diye bilgi vermişti halbuki. Pazartesi günü gittiğimde aracın ücretinin tamamını yatırmadığım için aracın fiyatının 330 bin tl olduğunu belirtti. Uzun konuşma sonucu bari 14 bin tlsini verin dediler. Tartışırken ellerinde 3008 olduğunu seramik kaplama+sedef beyaz+grip kontrollü aracın fiyatının 124 bin tl olduğunu öğrendim. Ben de 314 bin tl ye 2008 alacağıma 324 bin tl ye 3008 alıyım dedim. Böylece almış oldum. Aslında vaktim olunca forumda bilgilendirme amaçlı ayrıntılı paylaşacağım.

• suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    1.2 Prime Edition

• quote:

Orijinalden alıntı: serdenboduroglu

1.2 Prime Edition
    tekrar hayırlı olsun hocam daha iyi olmuş böyle olması 3008 güzel makina, bu arada size fb gruptada denk geldim sanırım :)

Qasqai mi 3008 mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 7 Eylül 2020; 2:37:20 >
  • 10 bin lira farkla 3008. Hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.