Şimdi Ara

RAIDMAX 420W PSU KASA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar raidmax bir kasa almayı düşünüyorum. Kasanın görüntüsü muhteşem içide öyle yalnız bakmadım ama psu'dan şüphem var 420 W olduğu söyleniyo ne kadar gerçek bilmiyorum
    Aşağıda linki var isteyenler bi baksın. Bu kasayı daha önce kullanan veya bir fikri olan varsa lütfen yazsın.

https://www.dijitalsatis.com/site/page.asp?dsy_id=1478

• Eğer kaçak almazsan PSU su gerçek 420W. Ama 12V hattı biraz düşüktü 13A di sanırım, kullanacağın anakartın minimum istediği 12V amperine bak derim. Ben değiştirdim çünkü nf4 ler yüksek amper istiyor 12V da.
  • raıdmax psu su güzel değil tavsiye etmem
  • evet bu psu lar ii deiler
    sahta yok fake
  • quote:

Orjinalden alıntı: SebA_StiAn

evet bu psu lar ii deiler
    sahta yok fake

+1
  • Sahte olup olmadığını nasıl anlarız?
  • kasasiyla beraber gercek watt veren bi tek psu larda asus ve aopen biliyorum.. tabi baskasida vardir ama raidmax gercek degil onu biliyorum..
  • oc için uygun değil 12 v a 13 amper akım veriyor oc için zorlamamak lazım ama genel sistem için yeterli
  • anlaşıldı ya fsb psu lu bir kasa yada fsb marka bir power supply yada bu diyardan göçecez
  • ben kullanıyorum neo4+6600gt+amd3000+2 hdd+2 optik sürücüyle hiçbir sorun çıkarmadan canavar gibi çalışıo. FAKAAAT ben oc yapacam diosan olmaz. çünkü 250 fsb den sonra sorun çıkartıyo. ama yine de genel olarak iyi ve bence sahte değil, 12v değeri düşük o ayrı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rottweiler

kasasiyla beraber gercek watt veren bi tek psu larda asus ve aopen biliyorum.. tabi baskasida vardir ama raidmax gercek degil onu biliyorum..

Psusu gerçek olan bi sürü kasa var, sadece ekonomik olarak yok. fiyatı uygun olup da gerçek psuya sahip olanlar aopen ve asus. onların da kasa ve psu fanları dandik.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.