Şimdi Ara

RAIDMAX VIRGO 811 BLACK 500W Kasayı kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.oemal.com/site/page.asp?dsy_id=4274 sitesinde 82$. Çok şık görünüyor ama ses ve soğutma nasıl bilmiyorum. Kullanan varsa yorum yapabilir mi? Bir de gerçek 500W diyor. Doğru mudur?

• adi bişeye bvenziyo.coolermaster ammo ya bi bak bence.herkese öneriyom dikkate alıyolarmı bilmem.
  • raidmax kasalar güzel görünmelerine karşın içlerindeki psular sahte psular uzak dur hocam...
    sadece kasası güzel ama
  • Verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim. Ben de Asus TA 9A1 alayım ozaman
  • rica ederiz kolay gelsin
  • coolermaster ammo al bence şekil
  • quote:

Orjinalden alıntı: ferman3118

coolermaster ammo al bence şekil

şekilden ziyade taşınabilirlik konusunda yorumlara ihtiyacım var.. zırt pırt kasa taşıyan biri olarak ammo oldukça ilgimi çekiyor fakat tutma yeri bana çok adi (ilerde aşınacak ve kopacakmış) gibi geldi?

ayrıca en ucuza nerden bulurum??
  • valla cooler masterın hiçbir ürününde bir sakatlık doğacağını sanmıyorum ama mutlaka kulplu olsun hocam o zaman...
    @fatiharikan hocama sorarsan o biliyordur nerde hangi kasa ucuz
  • Ammo ile 25kg yüke kadar (donanım) taşıyabilirsin.

Fakat asıl tavsiyem alüminyum kasalar olacaktır. 6-7 kg kasa ağırlığı ile alüminyum kasalar ağırlık olarak seni üzmeyeceklerdir.
  • o kasanın beyazından bende 2 tane var 120mm fanları etkili ama bana poweri yetmedi biri patladı biri çalışıyoo
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatiharikan

Ammo ile 25kg yüke kadar (donanım) taşıyabilirsin.

Fakat asıl tavsiyem alüminyum kasalar olacaktır. 6-7 kg kasa ağırlığı ile alüminyum kasalar ağırlık olarak seni üzmeyeceklerdir.

peki var mı hem aliminyum hemde kulplu bi kasa?
  • NZXT Lexa'nın tanıtımında taşıma kulpu diyor ama ben göremedim. Kasa 5.8 kg.

quote:

Lexa kaliteyi oluştururken beraberinde hafifliği de sağlamaktadır.

Sıkı oyuncular ve overclokcular için geliştirilmiş yüksek hava akımı ile beraber tam bir sessizlik sunmaktadır. Safir mavisi gelişmiş LCD ekrandan kasa içi 3 adet ısıyı rahatlıkla takip edebileceksiniz.

Lexa, kolay taşıma kulbu ve yan panel koruyucu kiti sayesinde LAN partilerinizde de yanınızda olup herkesi kendisine hayran bırakacak.

Taşıma kulpu olmasa da ThermalTake matrix ağırlığı ile dikkat çekiyor.

quote:

Sadece 3.8kg ağırlığında!!
    LAN Partiler için ideal
  • her ikiside çok güzel, özellikle matrix uygun fiyatıyla kendini aldırtacak cinsten. fireware çıkışı olmasıda benim adıma çok iyi. arada sırada lazım olduğu durumlar çıkıyor. ama mini atx galiba, ilerde sorun yaşatmaz umarım?
  • bende raidmax kullanıyorum psu yandı ama piyasa malları gibi adi de değil onuda söyliyim diğerleri yanınca sisteme de zarar veriyor ALLAH a şükür hem arkadaşım hemde bendekinin psu yandı ama sisteme zarar vermedi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.