Şimdi Ara

⚡ Rain Türk yeni kampanya - Sadece hesap aç 25 TL kazan - 🔥 İşlem yap toplamda 75 TL kazan 💲

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rain Türk referans programını yeniledi. Ödeme yapabilmem için kayıt olurken video kaydı yapmanızı rica edeceğim.

Ref link: 

www.rainturk.com
    Global piyasanın önde gelen dijital varlık platformu Rain'de Bitcoin, Ethereum ve çok daha fazlası ile işlem yapın
    https://www.rainturk.com/?ref=VKAY25Y

İŞTE DETAYLAR

-Referans bağlantınız aracılığıyla yeni hesap oluşturan arkadaşlarınız, linkin kullanıldığı tarihten itibaren 2 gün içerisinde kimlik doğrulama işlemlerini tamamlamalıdır. Bu kimlik doğrulama işlemi tamamlandığında arkadaşınız size 50 TL değerinde Bitcoin kazandırmış olur.

-Arkadaşınız, kayıt işlemini takip eden 180 gün içerisinde 1000 TL değerinde alım ya da satım işlemi yaptığında arkadaşınız 50 TL değerinde Bitcoin kazanır ve size de ekstra 50 TL değerinde Bitcoin kazandırır.

Refsiz: rainturk.com

ÖNEMLİ NOT: RAIN, TÜRKİYE PAZARINA İLK GİRDİĞİNDE DÜZENLEDİĞİ KAMPANYADA KAPSAMINDA ÇOK SAYIDA KULLANICI ÖDÜL ALAMAMIŞ, BİRÇOK KİŞİ DE PARA ÇEKİMİNDE SIKINTILAR YAŞAMIŞTI. BEN İSE KAZANCIMI SORUNSUZ ŞEKİLDE ÇEKMİŞTİM. BUNLARI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUN. HİÇBİR MESAJIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. KYC GÖNDERİMİ, PARA YATIRMA SÜRECİNDE YAŞANAN SORUNLARDAN TARAFIM SORUMLU TUTULAMAZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acsivrikaya -- 29 Nisan 2022; 21:59:15 >

• Hocam videoda tüm bilgiler gözüküyor sanırım video nasıl olacak

• Paykipel kullanıcısına yanıt

Kimlik bilgilerinizi çekmeyin. İsim, soyisim ve mail yazdığınız anları ve mail onayı verdiğiniz anları çekmeniz yeterli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.