Şimdi Ara

ram alacağım yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • anakartım buhttp://www.gigabyte.com.tr/products/mb/specs/ga-vm900m.html

almak istediğim ram de buhttp://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=40101&ad=KiNGSTON-2-GB-667MHZ-DDR2-PC-Hafiza(RAM)-Urunleri

çok acil tavsiyeye ihtiyacım var. sizin önerebileceğiniz ram'ler var mı acaba? bu fiyat nasıl acaba? daha düşük bulamadım ben.

• Alternatif olarak twinmos düşünebilirsin. ama almak istediğin ram gayet ideal..
  • Alacağın ram gayet ideal bir ram rahatlıkla alıp kullanabilirisn. fiyat ise çok normal.
  • Daha önceden makinada ram varsa aynı marka ve frekansta alman gerekiyor. Yoksa; seçmiş olduğun ram 667 için biraz pahalı gibi geldi. 800 mhz olanları 43 lira civarında idi... Ama senin anakart da 800 mhz desteklemiyor. Biraz daha araştırmanı tavsiye ederim tabe 3-5 lira senin için önemli ise...

Kolay gele.
  • katılıyorum
  • arkadaşlar aynı anakart bendede var. ram alıcam forumlarda ve gigabyte ın kendi sitesinde max 4gb diyor. ama emin olmak istiyorum. ga-vm900m anakarta 2-2 = 4gb yapsam desteklermi. 2gb 667mhz kingston tercihim. öncelikle 2gb tek ram takıcam. yardım ederseniz sevinirim. hem konuyu açan arkadaşada belki en ufak bi yardımımız dokunur. Teşekkürler.
  • zaten anakart 4 gb destekliyor sorun yapmaz 4 gb takınca fazlasında sorun yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: _emax_

arkadaşlar aynı anakart bendede var. ram alıcam forumlarda ve gigabyte ın kendi sitesinde max 4gb diyor. ama emin olmak istiyorum. ga-vm900m anakarta 2-2 = 4gb yapsam desteklermi. 2gb 667mhz kingston tercihim. öncelikle 2gb tek ram takıcam. yardım ederseniz sevinirim. hem konuyu açan arkadaşada belki en ufak bi yardımımız dokunur. Teşekkürler.

kardeşim ne hikmetse bendede ga-vm900m var.... bendeki ram tek 2gb 667 mhz... sana tavsiyem 2*2 yap... diğer türlü kaldırmaz... zaten tek 4gb 667 mhz bulsanda çok pahalı olur... konuyu açan arkadaşta dediğim gibi yapsın...
  • ancak 2"2 yapabilirsin arkadşın dedigi gibi düz 4 gb piyasada bulmak zor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.