Şimdi Ara

ram tavsiyesine ihtiyacım var arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ASUS Blitz Extreme ankartım var ddr3 1333 mhzlik ram alacağım, hangi marka tavsiye edersiniz fiyat uygun olması önemli, bir de 2 gb alacaksam tek parça 2gb ile 2x1 gb almak arasında ne fark var?

• OCZ Reaper HPC 1333 MHz CL6 DDR3 2GB Dual Kit (2x1GB)----115 TL

http://www.sanalmarketim.com/urun/4c6ac8811d326bc79238b92c9d2bd4a6/OCZ-Reaper-HPC-1333-MHz-CL6-DDR3-2GB-Dual-Kit-(2x1GB)

Sonradan 2 gb daha alıp(2x1) dual olarak çalıştırma imkanın olur
  • dual channel çalıştırmak daha fazla performans sağlıyor sanırım, tavsiyen için teşekkürler..
  • OCZ reaper alacaksın bir daha dusun derim.Cunku bazı kitlerinden sikayet var.
  • Dual channelda %10'a kadar performans artışı görmek mümkün
  • kardeş bende birdaha düşün derim ocz alırken, amacım markayı kötülemek değil ama, bizzat bende ddr3 ramlerini kullanıyorum 1333 mhz lık platinum serisini, maalesef sorunlar yaşıoyrum, bilginize, (tabi aynı ramleri, benimle aynı sistemle kullanıp bi sorun yaşamayanlarda var. biraz şans meselesi bu oczler)
  • peki ne tavsiye edersiniz marka olarak? bir de ramlerde di cl değerlerinin düşük olması daha iyi sanırım değil mi?
  • şöyle söyleyeyim kardeş belleklerin cl si düşük olması daha iyi bişey ama ocz de bu iş biraz karışık, mesela bendeki ocz ler 1066 mhz tabanlı aslında, ama adamlar buna fabrikada voltaj verip cl ile oynuyor ve hızı 1333 e getiriyor. sana tavsiyem normal 1333 mhz cl 9 olan ramler onları kullanmanı öneririm, bunlar ocz ler gibi overclock olmamış olanlardır. ilk bakışta overclocklu olunca cazip geliyor ama işte bazen sıkıntı yaşatbiliyorlar, şuan fiyatıda uygun olarak kingstonlar var 1333 mhz lık, ya da soğutuculu almak istersen corsairin 1333 lükleri var. alacaksanda 2 x 2 lik 4 gb kit al kardeş. yok ben illa 2 gb lık alcam diyorsanda 2 x 1 alma tek modul 2 gb al , ilerde ram takviyesi yaparsan slotlar gereksiz yere dolmasın. kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuzer120 -- 20 Temmuz 2009; 13:34:59 >
  • çok teşekkürler tavsiyeleriniz için, 2x2 GB 1333 mhzlik siparişi verdim, fiyat olarak uygundu team elite siparişi verdim, hepsiburada.com da 142 tl, bi deniycem bakalım olmadı geri gönderirim memnun kalmazsam diyorum bakalım gelsin görücez, tşekkürler ilginize.
  • ne demek, herzaman.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.