Şimdi Ara

RAPİDSHARE YEDİ BİTİRDİ BİZİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben cafeden bağlanıyorum nete..rapidshare upload sitesinden birşey indirdiğim zaman 2 yi indirmek için 40-50 dakika bekle diyor...beni ıp adresimden biliyor sanırım...bunun önüne gecemezmiyiz bir yazılımla yada başka bişeyle..modemi resetlemem imkansız burası bir cafe çünki...yardımcı olun lütfen bende arka arkaya rapidshare den istediklerimi indirmek istiyorum .....

>>> şimdiden cok tesekkur ederim..

• rapid den bahsediyorum arkadaşlar ..sansuru ben koymadım
  • ayni seyin yonyemini ben de merak ediyorum ama bildigim kadariyle maaslesef yok dostum.(premium account almaktan baska tabii)
    bulursan bana da soyle.
  • yaa acaba şu ıp degiştiren programlar bir işe yaramaz mı ...hiç deneyen oldumu...
  • Bilgisayarını kapa, fişini çek ,tekrar tak ,çalıştır indirmeye devam et.Kısaca modemi resetle.(ADSL için)
  • quote:

Orjinalden alıntı: alaybaz83

Bilgisayarını kapa, fişini çek ,tekrar tak ,çalıştır indirmeye devam et.Kısaca modemi resetle.(ADSL için)

arkadaşım modemi resetleme gibi bi ihtimalim yok..cafdeyim cünki ama bilgisayarı kaptıp yeniden acmak işe yaramı ?? modemi sormuyorum bilgisayarı soruyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: dışişleri
    yaa acaba şu ıp degiştiren programlar bir işe yaramaz mı ...hiç deneyen oldumu...

ya ben neler neler denedim (ip degistirme, proxy degistirme)ama nafile adamlar saglam yapmisler.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_5802323/mpage_1/key_rapid//tm.htm#5821344
    http://forum.donanimhaber.com/m_6038842/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 4 Mart 2006; 19:26:49 >
  • modemi kapatıp açabilirsen beklemezsin.
  • Premium şifreleri biliyorum ama burası Dh! Yasaktır.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: fagrusovic

modemi kapatıp açabilirsen beklemezsin.

hocam arkadas modeme reset atamiyorum diyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.