Şimdi Ara

Razer Deathadder vs Roccat Kone (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • daha gelmedi :D
  • bu mouse'yı en uygun nereden alabilrim internetten
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepenergy

varmiymis?

suanlık bir sorun yok. mouse çok iyi. roccat'le kıyaslarsam roccati tercih ederim fakat fiyatı daha uygun bunun cok az fark var yani. roccat xtd biraz daha özelleştirilebilir bir fare. bunun da lift off mesafesi roccat kadar düşük. sensoru de gayet iyi gibi.
  • Çok iyi bir mouse
  • nerdeyse kullanmadigim mouse kalmadi, ben olsam logitech g500 alirim onuda oneririm, logitech ve microsoft tan sasmamak lazim

iyi gunlerde kullan
  • ROCCAT KONE XTD
    *malzeme kalitesi çok iyi
    *4x5gr ayarlanabilir ağırlık.
    *ele gayet iyi oturuyor ancak serçe parmak ve yüzük parmağı kısmı biraz boşta kalıyor.
    *titanyumdan yapılmış tekerlek çok dayanıklı duruyor. sağ ve sol kaydırma tuşları da çok kullanışlı.
    *başparmak kısmındaki iki makro tuşu biraz yukarıda olduğundan oyun sırasında pratik şekilde kullanamadım.
    *tekerleğin ön tarafında bir makro tuşu daha var. parmağa biraz uzak kalıyor. uzun ve zor bir makro kombinasyonu dışında yine kullanışsız olur.
    *mükemmel bir sürücü yazılımı.
    *zemin tarama özelliği var. buna göre kullandığınız zeminden en iyi performansı alıyorsunuz.
    *lift-off mesafesi kısa, bu iyi bir şey. fareyi hava kaldırdığınızda veya tekrar pad in üstüne koyduğunuzda hareket etmesini istemezsiniz. 4 seviyesi var.
    *skatezleri kalın ve kaygan. olması gerektiği gibi
    *en yüksek 8200 dpi.
    *yazılımın fareye ait dpi dışında, hassasiyet ayarı var.
    EBAY FİYATI KARGO İLE BERABER 108$
    RAZER DEATHADDER 2013
    *malzeme kalitesi çok iyi.
    *ekstra ağırlıkları yok.
    *ele çok iyi oturuyor. kutusunda yazan "ergonomic side grips" yazısını sonuna kadar hakediyor.
    *tekerleği kalın ve kaliteli ancak sağ, sol kaydırma özelliği yok.
    *yalnıza iki makro tuşu var. ancak çok kullanışlı ve iyi konumlandırılmış.
    *sürücü yazılımı roccat kadar iyi olmasa da gayet başarılı. mouse pad tarama özelliği var. başta çok saçma bir işe yaramıyordur dedim ama tarattıktan sonra masada farenin hareket etmediğini farkettim. sonra tekrar masanın üzerinde tarattım bu sefer hareket etmeye başladı.
    *lift-off mesafesi aynı derecede kısa 10 seviye var.
    *skatezleri çok kaygan değil. ve biraz küçük.
    *en yüksek 6400 dpi.
    *yazılımın hassasiyet ayarı yok. sadece windows fare hassasiyeti düşürülebiliyor.
    EBAY FİYATI KARGO İLE BERABER 92$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehuirem -- 24 Mayıs 2013; 17:56:44 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.