Şimdi Ara

Razer Firmware

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Razer Lachesis mouse aldım bunun 1.10 driverını yükledim fakat firmware i güncelleyemiyorum 1.75 ve 1.91 i indirdim ikisindede start a basınca bi süre donup kaldıktan sonra failed yazıyor, firmware i nasıl güncelleyebilirim? Windows7 kullanıyorum ondan olabilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSiriuSS -- 19 Ocak 2010; 2:25:43 >

• yokmu bilen
  • Razer firmware güncellerken yeni bir donanım bulup sana onay sormalı ilk defa yapıyor isen. Yeni donanım bulundu uyarısı çıktıktan sonra güvenli olmayan sertifika uyarısı verecek. Ardından devam et demelisin yoksa firmware update işlemini tamamlayamassın.

Eğer win7'de çıkmıyor ise bu uyarı farklı bir işletim sisteminde firmwareyi güncelle.
  • En güncel driveri kur, ondan sonra en güncel firmware'i atmayı dene.

Aynı sorun bende de oldu, Win7 x64 kullanıyorum, Deathadder için firmware atarken Windows aygıt hatası verdi ve fare dondu. Bir süre bekledim ama olmadı.

Arkadaşımda da Deathadder vardı, onun Win7 x86'da denemiştik sorun yaşamadı, fareyi onun kasaya takıp denedim bu sefer, sorunsuz attı firmware.

Sizinki de Win7 x64 ise bi tür ufak uyumsuzluk sorunu olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.