Şimdi Ara

Razer Starcraft Set.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar türkiyede yeni satışa sunulan razer starcraft set almayı düşünüyorum. (spectre,banshee ve marauder) Bu ürünleri en ucuz nerden temin edebilirim ve kullanan arkadaşlar varsa performansları nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badhope -- 3 Mayıs 2011; 12:21:36 >

• http://www.teknofiyat.com/?search=razer+starcraft&altlimit=&ustlimit=

Razer Spectre küçük bir mouse, elin büyükse tercih etme derim. Ayrıca mouse'u çok düz yapmışlar, o yüzden ergonomi açısından pek iyi olduğunu zannetmiyorum. Marauder hakkında çok bir fikrim yok, youtube'da videoları var oradan bakabilirsin. Klavyenin de mouse'un da görünüşü güzel tabi, ona diyecek bir şey yok

• Beğenmedim ben tipini.
  • sc2 oyuncusu oldğm için illaki alacağım. ben 1-2 yere baktım gameekstra.com firebal.net'e falan da burda fiyatları nerdeyse aynı. ürünün toplam maliyeti fazla olduğu için en uygun fiyat nerde bulursam ordan almayı düşünüyorm.
  • Klavye, Starcraft'ta işine yarayabilir de mouse için farklı bir mouse tercih etsen daha iyi olabilir.
  • uzak dur derim, banshee nin ses kalitesi tiksinç, mouse orta kalite ve klavye ise mekanik değil ama mekanik klavyelerden pahalı lol
    paranı çöpe atmış olursun
  • Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar bugün gameekstra.com 'dan razer starcraft spectre,steelseries 7h ve razer blackwidow-expert klavye sipariş ettim.
    1 iş günü içinde elimde olacağını söylediler,merakla ürünlerimi bekliyorum :)
  • Güle güle kullanın güzel ürünler.

Not: Klavye ve kulaklık güzel de mouse'u almazdım yerinizde olsam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.