Şimdi Ara

real madrid macına 1.5 ustu oynayım 5 bin basmayı dusunuyorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende sas a oynamayı düşünüyorum ama üst oynadım iyiki oynamışım.Koç Tim Duncan ve Tony Parker'ı oynatmadı
  • ya birak oynamıs da bilmemnede kac gundur butun konularda ben onu dediydim ben buna oynadıydım ben sunu yaptıydm bitane konu acta mac ver baslamadan öncede görelim her konuda mesajın var ben onu böyle oynadım ben sunu söyle oynadım maclardan önce yazda görelim bittikten sonra herkes aynısını diyor
  • Hop nerelerdesin ank bugün marsilya üst basel 1.5 üst dusunuyorum hic inceleme yapamadım dha yeni geldim baktınızmı inceledinizmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

Hop nerelerdesin ank bugün marsilya üst basel 1.5 üst dusunuyorum hic inceleme yapamadım dha yeni geldim baktınızmı inceledinizmi

Celtic, Marsilya, Basel 1.5 üst bastım bende Mert bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: anLcbN

quote:

Hop nerelerdesin ank bugün marsilya üst basel 1.5 üst dusunuyorum hic inceleme yapamadım dha yeni geldim baktınızmı inceledinizmi

Celtic, Marsilya, Basel 1.5 üst bastım bende Mert bekliyorum

0-0 biterse iy marsilyaya bendeaticam birşeyler inter kazanamaz gibi geliyor
  • Kardesim bugun hic iddaaya bakma firsatim olmadi ne maci var onu bile bilmiorum 1 saate kadar evde olcam mac kalirsa bakacam bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLast1

ya birak oynamıs da bilmemnede kac gundur butun konularda ben onu dediydim ben buna oynadıydım ben sunu yaptıydm bitane konu acta mac ver baslamadan öncede görelim her konuda mesajın var ben onu böyle oynadım ben sunu söyle oynadım maclardan önce yazda görelim bittikten sonra herkes aynısını diyor

Kimseyi inandırma gibi bir çabam yok.Zaten güvensem oyna derim.Ben benim yüzünden yatınca milletin kaybetmesini istemiyorum.Bir garip oluyorum onun için maç vermemek en iyi seçim benim için.Niye bu kadar atarlandın anlamadım.Sana mı sorucam ne yazıcağımı yada maç verip vermeyeceği mi.Geçen nba için arkadaş topiç açmış oraya güvendiğim maçları 1 kereliğine yazdım ve adamın kuponunu yorumladım.Ve verdiğim kuponda geldi.Hatta arkadaşın biri oynamış yatsaydı üzülürdüm ki Allah'dan yatmadı.Sevmiyorum arkadaşım benim yüzünden başkalarının kaybetmesini.Yazdığım şeyler inandırıcı gelmiyorsa blokla otur aşşağı.Ben onu dediydim bunu dediydim bu maça 1 dedim 1 geldi ahahhha mesajlar attığımı hatırlamıyorum.Beli vardır bilemiyorum.Ha genelde yattığımda oynadığım ve yattıklarımı yazıyorum ama.Senin dediğin gibi bittikten sonra yazması kolay olduğu için kazandıkları mı yazmıyorum.Tekrar söylüyorum kimseyi inandırma gibi bir çabam yok hele senin gibi ne idüğü belirsiz birisini hiç yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: an_k_ist

Kardesim bugun hic iddaaya bakma firsatim olmadi ne maci var onu bile bilmiorum 1 saate kadar evde olcam mac kalirsa bakacam bakalim

iyi oldu iyi önce basel 1.5 üst marsilya üst girmeyi dusunuyordum biraz okudum istaiskler ebaktım (bende gec geldm) sonra iy 1.5 alta bassamı diye dusundum vazgectim sonra 45 de canlıdan 5.5 oyuncu degiştirme alt alıcaktım alırken kapandı hicbişe oynamadan kaldık
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: an_k_ist

Kardesim bugun hic iddaaya bakma firsatim olmadi ne maci var onu bile bilmiorum 1 saate kadar evde olcam mac kalirsa bakacam bakalim

iyi oldu iyi önce basel 1.5 üst marsilya üst girmeyi dusunuyordum biraz okudum istaiskler ebaktım (bende gec geldm) sonra iy 1.5 alta bassamı diye dusundum vazgectim sonra 45 de canlıdan 5.5 oyuncu degiştirme alt alıcaktım alırken kapandı hicbişe oynamadan kaldık

sevındım kardesım :D sımdı baktımda maclara hepsı baslamıs yorum yapmayada gerek yok bu satten sonra :D
    bu arada sen 2 gundur canlıya iyi alıstın hea :D

• walla ogunden sonra gene eskiye dönmeye basladım canlıda 2.yari marsilyaya atacam yazdım yukarda atmadım adamlar 90+3 de atmıslar atmıs olsam gne son dk larda gelecketi güzel heycan kufur olurdu
  • quote:

walla ogunden sonra gene eskiye dönmeye basladım canlıda 2.yari marsilyaya atacam yazdım yukarda atmadım adamlar 90+3 de atmıslar atmıs olsam gne son dk larda gelecketi güzel heycan kufur olurdu

• canlı bu sefer beni yuttu tek mac 200tl civari parayi goturduler

real madrid macına 1.5 ustu oynayım 5 bin basmayı dusunuyorum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.