Şimdi Ara

REAR HOPARLÖR İÇİN YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Onkyo 607 ile kullanmakta olduğum sony rearları back e geçirip onların yerine yeni bir rear hoparlör almak istiyorum.Frontlar Jamo E 670. Fiyatı bütçeme uyacak (max.500 tl gibi) performansı tatmin edecek bir arayış içindeyim. İnternette JBL ES 20 gördüm bu veya benzer tavsiyelerinizi bekliyorum.Dinlemeden olmayacağını biliyorum ancak değerli görüşlerinizi paylaşmanızı bekliyorum.

• aşağıdaki seçenekler için bir görüş bildirecek var mı?

1-JBL ES 20
    2-YAMAHA NS-333
    3-DYNAVOICE DYNAMITE SAT 61

3. cü seçenek şu an ağır basıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: digiman64

aşağıdaki seçenekler için bir görüş bildirecek var mı?

1-JBL ES 20
    2-YAMAHA NS-333

dynamit ok dir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerege

quote:

aşağıdaki seçenekler için bir görüş bildirecek var mı?

1-JBL ES 20
    2-YAMAHA NS-333

dynamit ok dir

Gerçekten seçim yaptığım ürün iyimidir.daha önce hiç duymamıştım tesadüfen gördüm nette.ürün hakkında bilginiz varsa ve paylaşırsanız sevinirim.ayrıca temin edebileceğim yer/yerler hakkında bilginiz var mı? teşekkürler..

• @digiman64

Eğer olabiliyorsa surround (rear) hoparlörleri frontların serisinden
    veya yakın seriden seçin ki iyi kötü bir tonal birliktelik olsun.
    Center hoparlörünüz nedir bilmiyorum (umarım frontlarla aynı seri/markadır)
    fakat 3. bir markayı katarak sesi dağıtmak pek iyi bir çözüm gibi durmuyor...
  • nicin JAMO serisinden devam etmiyorsunuz. ustelik gorsel (renk,dizayn vs.) olarak da frontlariniza uyum saglayacaktir.
  • jamo nun aynı serisinde tr de varmı? TR de jamo modelleri sınırlı var olanlarda c401 c60sur olarak söylendi bunlarıda ben pek alımkar olmadım.yurtdışındaki gibi model seçeneği fazla olsa tamam birde ellerindeki ürünler eski model biraz daha yeni bir ürün olsun istiyorum.bu arada center hoparlörüm sony.
  • dynamit leri srç elektronikten alabilirsiniz,oldukça makul fiyatlı ama fiyatının üzerinde performansa sahip hop.lerdir.
    arkasından enteresan bir ohm ayarı yapabildiğiniz içinde uyum sorunu yaşayacağınızı zannetmem.
  • bende bir çift yamaha 333 var yeni. dusunurseniz eger goruselim.

gorsel yada ses anlamında cok guzel tavsiye ederim.ben 777 ve 315 leride alıp bir set
    tamamlıcaktım bunları aldım ama duruma gore baya ertelicem bu hevesimi o nedenle
    ilanınızı gorunce yazıyım dedim bu aradadinamiteri bende merak ettim bakıcam hemen

hayırlı forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: CMteria

bende bir çift yamaha 333 var yeni. dusunurseniz eger goruselim.

gorsel yada ses anlamında cok guzel tavsiye ederim.ben 777 ve 315 leride alıp bir set
    tamamlıcaktım bunları aldım ama duruma gore baya ertelicem bu hevesimi o nedenle
    ilanınızı gorunce yazıyım dedim bu aradadinamiteri bende merak ettim bakıcam hemen

hayırlı forumlar

Teklifiniz için teşekkürler biraz kararsızım ama fiyatınızı pm ile bildirirseniz bi düşüneyim.
  • quote:

dynamit leri srç elektronikten alabilirsiniz,oldukça makul fiyatlı ama fiyatının üzerinde performansa sahip hop.lerdir.
    arkasından enteresan bir ohm ayarı yapabildiğiniz içinde uyum sorunu yaşayacağınızı zannetmem.

Bilgi için teşekkürler.Görmeden ve dinlemeden almayı bir türlü sindiremedim.Bir fırsat yaratıp gidip bakmalıyım.Başka konuda detaylı incelemeleride okudum aslında.Gerçi orada takım olarak denenmiş ve olumlu görüşler bildirilmiş.

Başka görüş bildirmeyek , bilgi paylaşmak isteyen ??
  • seçimim Wharfedale diamond 10.2 ye doğru gidiyor kullanan hakkında bilgiye sahip olan varmıdır?

görüş bildirmek isteyen??
  • quote:

seçimim Wharfedale diamond 10.2 ye doğru gidiyor kullanan hakkında bilgiye sahip olan varmıdır?

dynavoice,yamaha,jbl derken wharfadale e yönelmişsin,enteresan. vede daha doğru bir tercih bence.10.2 yada 9.2 her ikiside seni kesinlikle tatmin edecektir.yukarıda söylediğin modellerden bana göre daha başarılı hop. ler, ayrıca aldığında ebatlarıda seni şaşırtacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyvox -- 18 Şubat 2010; 21:23:56 >
  • quote:

quote:

seçimim Wharfedale diamond 10.2 ye doğru gidiyor kullanan hakkında bilgiye sahip olan varmıdır?

dynavoice,yamaha,jbl derken wharfadale e yönelmişsin,enteresan. vede daha doğru bir tercih bence.10.2 yada 9.2 her ikiside seni kesinlikle tatmin edecektir.yukarıda söylediğin modellerden bana göre daha başarılı hop. ler, ayrıca aldığında ebatlarıda seni şaşırtacaktır.

valla doğruyu bulmaya çalışıyorum Wharfedale nin de çinde üretildiğini okudum kafam iyice karıştı.en iyi siz fikir verebilirsiniz diye düşünüyorum 9.6 ve 8c kullanıcısı olarak.

• quote:

quote:

quote:

valla doğruyu bulmaya çalışıyorum Wharfedale nin de çinde üretildiğini okudum kafam iyice karıştı.en iyi siz fikir verebilirsiniz diye düşünüyorum 9.6 ve 8c kullanıcısı olarak.

aşağıdaki linkte yazılı olanları okuyunca birazcık tırsttım

http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=494893&page=4

• quote:

quote:

quote:

çinde minde ,9.6 nın yerini dolduracak hop. ün fiyatı inan bana 3000 dolardan başlıyor. ki onlarda genelde çinde üretiliyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

aşağıdaki linkte yazılı olanları okuyunca birazcık tırsttım

http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=494893&page=4

bende sana bu topiği okumanı tavsiye ediyorum;
    http://forum.donanimhaber.com/m_28840136/tm.htm

• quote:

quote:

sonunda rear arayışımı hafta sonu Wharfedale diamond 10.2 yi alarak sonlandırdım.çok fazla dinleme ve test etmeye vaktim olmadı ama dinleyebildiğim kadarı ile süper oldu.sesler sanki daha bir derinlik kazandı gibi. ilk izlenimlerim gayet iyi almam konusunda özellikle bana tavsiyede bulunan tamerege arkadaşa teşekkür ederim.evet ebat biraz büyük bende böyle bişi istiyordum ama derinlik (36cm gibi) biraz fazla geldi ilerki günlerde hanımla papaz olmazsak iyidir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.